От: Бар "Наздраве" 4
Простете ако има нещо. И аз се включвам в ракиеното време. Наздраве!
Простете ако има нещо. И аз се включвам в ракиеното време. Наздраве!

...наздраве
...наздраве 
Тук са 38 потребители онлайн. 0 потребители и 38 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар