От: Бар "Наздраве" 4
Е как се записвате и заспивате бре? Колчо, стига чети, ами земи да влезнеш, че тегаво се пие така.
Наздраве!
Е как се записвате и заспивате бре? Колчо, стига чети, ами земи да влезнеш, че тегаво се пие така.
Наздраве!

Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар