От: Бар "Наздраве" 4
Няма да сме ние...
Наздраве.
Няма да сме ние...
Наздраве.
...наздраве с бирка 
...помислих че сте на дежурство / щото спомена нещо за прасе , фризер /
...помислих че сте на дежурство / щото спомена нещо за прасе , фризер / 
Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар