От: Бар "Наздраве" 4
Подготвих си за утре ол инклузив-а, и седнах. Узо мозе?
Наздраве, Саше!
Подготвих си за утре ол инклузив-а, и седнах. Узо мозе?
Наздраве, Саше!


Тук са 15 потребители онлайн. 0 потребители и 15 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар