От: Бар "Наздраве" 4
Тамън си произведох салатка и си сипАх ракий,Наздраве!
Тамън си произведох салатка и си сипАх ракий,Наздраве!

...наздраве
Тук са 43 потребители онлайн. 0 потребители и 43 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар