От: Бар "Наздраве" 4
Е ного празно бре. Заладне малко и сички се скрихте под юрганите
Наздраве
Е ного празно бре. Заладне малко и сички се скрихте под юрганите

Наздраве

...наздраве отче

...бирка ...наздраве
Тук са 101 потребители онлайн. 0 потребители и 101 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар