От: Бар "Наздраве" 4
Аз си допивам вчерашното вино (ще има и за утре).
Наздраве.
Аз си допивам вчерашното вино (ще има и за утре).
Наздраве.
...та наздраве 

Тук са 59 потребители онлайн. 0 потребители и 59 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар