От: Бар "Наздраве" 4
И аз е харесвам....бирата,няма значение марката.Пращайте я на мен!
Наздраве с "от планината"!
И аз е харесвам....бирата,няма значение марката.Пращайте я на мен!
Наздраве с "от планината"!

Тук са 63 потребители онлайн. 0 потребители и 63 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар