От: Бар "Наздраве" 4
Предпочитам домашно,червено.
Ба си и студа,тия жени пак се разсърдиха нещо.
Наздраве!
Предпочитам домашно,червено.
Ба си и студа,тия жени пак се разсърдиха нещо.
Наздраве!
...наздраве

...наздраве 
Тук са 57 потребители онлайн. 0 потребители и 57 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар