Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тук да се разберете (преместени от от друга тема)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: КАКВО БИХТЕ СИ КУПИЛИ ДО 27000 ПАУНДА?

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
    За едно ДДС при продажба на имот беше.
    Ок. Съгласен съм, не помня какъв беше отговора, но възпитанието ми задължава да благодаря всекиму, който се е опитал да ми помогне.
    Отново ти благодаря.

    Коментар


    • #17
      От: КАКВО БИХТЕ СИ КУПИЛИ ДО 27000 ПАУНДА?

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Отново ти благодаря.
      И аз ти благодаря за хубавите форуми, дето си ги създал. Четейки ги, реших:
      1. Да не си купувам никога "Мерцедес" и
      2. Да не стъпвам в "Балканстар"
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #18
        От: КАКВО БИХТЕ СИ КУПИЛИ ДО 27000 ПАУНДА?

        1.Над 90 % от хората, които са искали, не са успели да си купят никога Мерседес.
        2. С тия два Jeep- а в подписа - ще ходиш, ще ходиш в БалканСтар - наведен, и с гузна усмивка. Или ще пишеш по форумите, за да ти помогне някой със сходен дерт, за да не те обелят споменатите кожодери.

        Коментар


        • #19
          От: КАКВО БИХТЕ СИ КУПИЛИ ДО 27000 ПАУНДА?

          Ееее, колеги. Все убави ора.
          Гагич, понеже аз предложих марката на автора и от там почнахте ще кажа, че никъде и никога не съм твърдял, МБ да е най-хубавата кола. Както и сега, просто това е моето предпочитание. Естествено има коли, които по дадени параметри превъзхождат. Бих направил обаче компромис с тях, ако за същата цена можех да си купя някой Gl......ама по-натам. Гледаме напред.
          SUV

          Коментар


          • #20
            От: КАКВО БИХТЕ СИ КУПИЛИ ДО 27000 ПАУНДА?

            Първоначално публикуван от Veni1
            1.Над 90 % от хората, които са искали, не са успели да си купят никога Мерседес.
            2. С тия два Jeep- а в подписа - ще ходиш, ще ходиш в БалканСтар - наведен, и с гузна усмивка. Или ще пишеш по форумите, за да ти помогне някой със сходен дерт, за да не те обелят споменатите кожодери.
            Е, па аз НЕ ИСКАМ. Ако не ми вЕрваш, давй да сключим бас - прайш ми една ипотека ако не си шитнал всички имоти, АЗ (не ти ) СИ купувам кеш каквото ТИ (не аз) ми избереш от "Балканстар" и АЗ си го карам. Като се строши повече от три пъти в гаранция, ТИ ми възстановяваш парите, а аз ти подарявам великата покупка (каквото е останало от нея). Ако не се счупи, ти го оставям след изтичане на гаранцията и заличаваме ипотеката. Става ли ? А с тия два Jeep-а (общо на цената на първа вноска за "А" класа в "Балканстар") вече станаха 6 години с малкия и 3 години с големия, през които успешно заобикалям отдалече ул. "Резбарска", а другите им "дилършипи" не ги знам къде се намират.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X