Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

    Търся втори за тридневна експедиция до родопите в района ягодина ,борино .За изследване и филмиране на реките и пещерите в района и евентуално тренировки на открито.Със шофьорска книжка и опит в планинско каране.Тел.<цензурирано> Луси
    Последно редактирано от Ясен; 13-07-15, 13:07.

  • #2
    От: Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

    Я пробвай: 0897 8пет2 9пет2.

    Коментар


    • #3
      От: Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

      какво трябва да пробвам на този телефон ще ми кажеш ли

      Коментар


      • #4
        От: Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

        Първоначално публикуван от seal6 Преглед на мнение
        Търся втори за тридневна експедиция до родопите в района ягодина ,борино .За изследване и филмиране на реките и пещерите в района и евентуално тренировки на открито.Със шофьорска книжка и опит в планинско каране.Тел.<...> Луси
        Смяташ ли, че тази информация е достатъчна?
        Последно редактирано от Ясен; 14-07-15, 12:52.

        Коментар


        • #5
          От: Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

          Ако се намери човек който е свободен 3 дни,занимава му се с реки и пещери и има книжка е въпрос на едно обаждане за да уточним да си носи спален чувал или пари за хижа и екипировка естествено.Аз имам екипировка но и той трябвда да
          си носи негов комплкет с който си е свикнал.Имайте предвид ,че съм жена.

          Коментар


          • #6
            От: Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

            Първоначално публикуван от seal6 Преглед на мнение
            Имайте предвид ,че съм жена.
            Е ся процента на желаещите с екипировка скочи драстично. Няколко снимки съвсем ще подобрят търсенето.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Е ся процента на желаещите с екипировка скочи драстично. Няколко снимки съвсем ще подобрят търсенето.
              Или влошат...
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • #8
                От: Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Е ся процента на желаещите с екипировка скочи драстично. Няколко снимки съвсем ще подобрят търсенето.
                Снимки?Това не е сайт за запознанства...за мераклиите от подобен род отсега казвам че с..с няма да има...Сега ,ако се харесаме и човека примерно тренира бойни изкуства и се окаже ,че можем да тренираме заедно и не е обвързан със семейство разбира се нещата могат да се развият и на друго ниво..

                Коментар


                • #9
                  От: Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

                  Ето една интересна тема... Как се става абонат?

                  Може да излезе и TV риалити при добро желание.

                  П.П. В същност аз мислех да си предложа услугите, защото планирах ходене на гости при бивши съквартиранти по-настоящем живущи единия в Чепеларе, а другия в Смолян и обиколка на природните забележителности в Родопите, но тези последни постове ме възпират.
                  Но пък поне се надявам много снимков мат'рял да събера.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

                    Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                    Или влошат...
                    Ще се влошат в смисъл?Че няма да е достатъчно интересно с мен или , че няма да се справям с ходенето ?Би ли пояснил

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Ето една интересна тема... Как се става абонат?

                      Може да излезе и TV риалити при добро желание.

                      П.П. В същност аз мислех да си предложа услугите, защото планирах ходене на гости при бивши съквартиранти по-настоящем живущи единия в Чепеларе, а другия в Смолян и обиколка на природните забележителности в Родопите, но тези последни постове ме възпират.
                      Но пък поне се надявам много снимков мат'рял да събера.
                      Мои снимки няма да има ,нито реалити нито удобно разглеждане на забележителностите помислете за мачете....

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

                        Много буквално ги приемаш , нещата.Тук хората са особен вид майтапчии.Но определено ,ще ти помогнат при нужда
                        Ford Bronco II 2.9 V6
                        Уаз 469Б
                        Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 125
                        0899846606

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

                          Я да укротим малко зевзеците
                          Първоначално публикуван от seal6 Преглед на мнение
                          Снимки?Това не е сайт за запознанства...
                          Всъщност това Е сайт за запознанства. Просто запознанствата рядко са с цел полово общуване, та снимките обикновено са на втори план. Прочее, имаме и раздел за фотография. Снимки от разходки, експедиции и случки също се приветстват.

                          Не е зле да разкажете малко повече за плана на експедицията (дати, маршрут, обекти), а също и ролята която очаквате да играе втория човек в това мероприятие. Също и какъв процент от спътниците ви оцеляват от такива експедиции.

                          п.п. за мераклии не знам ама се сещам за 1-2 тукашни девойки на които такава идея ще импонира.

                          Все едно, не е зле да пуснете снимки след като се върнете. По възможност не селфита.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

                            Първоначално публикуван от seal6 Преглед на мнение
                            ...Със шофьорска книжка и опит в планинско каране...
                            Само с шофьорска книжка или с джип и шофьорска книжка?
                            Jeep KJ 3.7 V6 Ltd.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся втори човек за родопите за преходи през реки и пещери

                              Екипировки, въжета, карате, пещери, мачете....сериозна работа, корава мацка ще да си Айде тукашните ергени да рипат да помагат на женицата, а не само пред компа да висят..на вас разчитаме за снимки и репортаж от прехода, а и да защитите честта на Форума Сега..,ако го закъсате тама с некое Родопско чеверме и дамаджана червено вино-свиркайте и на дъртите сирепучи -да идваме да помагаме
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X