Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Нещо не си разбрал. Поне не и в цялостен план.
    Я, и какъв е плАна?
    За цялостния питам.

    Коментар


    • Установявам, че греяното вино ме кара да играя шах- онлайн. Дори, играя по- добре и мачкам самозванци с огромни рейтинги.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • Грип......наздраве и бързо да се оправиш
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Евала ! И тая тема усрахте !
          Някой ще рискува ли да предложи област от човешкото познание (бит, култура, т.н.) в която да бъде създадена някаква тема, без 98 процентна вероятност от "усиране"?
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • Аз. Темата "мълчание" не може да бъде оцапана.
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • Да, ама навреме може да "млъкне" само тоя, който има какво да каже, но си подбира аудиторията.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • Наскоро минавах през едно съвсем не западнало шопско село и се спрях на беседка в центъра да си хапна сандвича.
                Е като ме налази един пенсионер да си приказваме, нямаше отърване. Човекът беше възпитан и интелигентен, но явно не е имал с кого да си приказва от години. Все по-често виждам възрастни хора, които вземат за слушатели я магазинери, я чиновници...
                Май и в този форум сме тръгнали натам.

                Коментар


                • BENZBOSS
                  BENZBOSS коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ааааа е имало надежда значи,светлина в тунела,ще ти светне ма друг път

              • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                Някой ще рискува ли да предложи област от човешкото познание (бит, култура, т.н.) в която да бъде създадена някаква тема, без 98 процентна вероятност от "усиране"?
                За какъв смисъл на усиране?!
                Щото няма начин да не съществува дефиниция, според която неусран разговор е такъв, в който един казва: "А" и всички след него блеят: "А-а-а-а". Последвано от "Б", след това цялата азбука и после на ново...
                Начи кво да ти кажа, това може и да е неусран разговор според съответната дефиниция, ма е усрана идея за разговор.
                Другото наистина е мълчание...
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • BENZBOSS
                  BENZBOSS коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ами в смисъл да почнеш да говориш пълни глупости,да си вярваш и да си ги повтаряш по 3-5 пъти без значение от фактите или нормалното………и да си мислиш,че е разговор или подържаш тема………а толкова луди не останаха за форум.

              • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                Някой ще рискува ли да предложи област от човешкото познание (бит, култура, т.н.) в която да бъде създадена някаква тема, без 98 процентна вероятност от "усиране"?
                Темата трябва да бъде безинтересна за емоционално нестабилните. Също и за умствено предисзиканите (тъпите).
                Трябва да е и безинтересна за тези с липсващи фундаментални морални ценности.
                Тогава ще бъде запазена от 'усиране'.
                Например - тема "Приложение на Бозе-Айнщайнова кондензация в съвременните квантови компютри"

                Коментар


                • disko04
                  disko04 коментира
                  Редактиране на коментар
                  "предисзиканите" кво туй бе, мен?

                • u_bo
                  u_bo коментира
                  Редактиране на коментар
                  Предизвиканите

              • Това е тема, заслужаваща внимание:
                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                Бъзикам се !
                Колко време ти трябва, за да направиш М-найсе обяви, да ти ги трият и пак да досаждаш, докато те баннат?
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • бат'Марто
                  бат'Марто коментира
                  Редактиране на коментар
                  Нали знаеш,че не съм аз Онзи с дрона имам предвид...

                • Тропчо
                  Тропчо коментира
                  Редактиране на коментар
                  Нали знаеш, че знам, че не си ти?

              • Не си сам, Марто!
                Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                Някой да продава дрон?
                Трябва ми спешно!
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • бат'Марто
                  бат'Марто коментира
                  Редактиране на коментар
                  Безобидна шега, нищо повече

              • Специално тая дискусия, викам да я прехвърлим тук.
                П.П. Просто, няма връзка с "оная" тема.

                sek.1 коментира
                Днес, 09:56



                Нещо американската демокрация в този регион корени не хваща . Толкова им се радват че всеки който може да носи оръжие в пристъп на радост стреля по тях . С Украйна си е чиста търговия . Вече и внуците на тези които се сражават са закопани да връщат помоща на чичо Сам . То е грехота да не се възползваш от ситуацията и да изкараш едни пари . Най добре като новия голям брат като продава и на двете страни . Работил ли си в сферата на ВПК първото от което те оперират са скрупулите . Първи принцип е ръчни гранати продаваме и в детска градина ако има кой да ги плати .
                Последно редактирано от sek.1; Днес, 10:04.

                • #683.16

                  davc коментира
                  Днес, 11:45


                  Помощта за Украйна ще я връщат руснаците, под форма на репарации. Това е единият (и по-вероятен) вариант, другият е да няма Украйна и никой нищо няма да връща.
                  Садам беше заплаха за световния ред - кукумяу с ресурси. Също и Кадафи. Държавност колкото е имало,пак толкова има. А потоци мигранти нямаше, по механизмът, по който допреди трийсетина години нямаше и оттук - кльон обърнат навътре в държава-концлагер.
                  Американска демокрация няма, няма и патагонска - има демокрация, или няма демокрация. А в демокрацията нищо американско няма.
                Не съм сигурен, че вариантите са само тези два. Има и други, естествено, и минават през много пазарлъци. Не съм фен на Карбовски, но интервюто му с Олексий Арестович е интересно да се чуе. Дори може да се поразмишлява върху него.
                https://www.youtube.com/watch?v=wLE5sc8A8yQ

                То-о-о-о, пак зависи кой, как го слуша и какво чува, де.
                Последно редактирано от Тропчо; 23-12-23, 12:44. Причина: П.П.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • Чш-ш, четирийсет и пет минути да дзепам едно квадратче - с Карбовски в него... Нали не си сериозен.
                  Ако си го изгледал наистина - дай конспект.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Чш-ш, четирийсет и пет минути да дзепам едно квадратче - с Карбовски в него... Нали не си сериозен.
                    Ако си го изгледал наистина - дай конспект.
                    Баааахти мързела, майна!
                    Добре, ама така само ще разбереш аз какво чух.
                    1. Трябва да се търси решение, което не накърнява интересите И на Русия.
                    - Ясно ми е, още тук спираш да четеш, язък дето си правих труда, да пиша.
                    2. Формулата- НАТО използва вакуумът след ВД и настъпва на Изток- е проблем. Трябва нова Система за гарантиране на сигурността в световен мащаб.
                    - Тук... малко не ми стана ясно как ще стане тая ралта.
                    3. Украйна да следва собствените си интереси. В момента, опитвайки се да избяга от руска зависимост, става зависима от Запада.
                    4. Ограничаване на корупцията, изсмукала милиарди. С помощите до момента, Украйна трябваше да има най- боеспособната армия, ама не е така.
                    5, Точки 3 и 4, естествено, минават през смяна на властта в Киев.
                    - Лично за мен, Зеленски е враг на Украйна, съизмерим с Путин. Да не говорим, че е "играч", който мисли не повече от един ход напред и този ход е да се разкарва със зеленската си фланелка по Света и да проси. Няма никаква идея за следвоенно време.
                    - Пак лично за мен, точка 5 изисква категорична смяна на властта и в Москва. Сещам се поне за три начина.
                    6. Триточковият модел на Кисинджър (докато Москва и Пекин са разделени, Вашингтон може да прави квот си иска) вече не работи.
                    7. Западът реши, че веднъж и завинаги е спечелил. Докато се кефи от този факт, пропуска съществени моменти в развитието на околния Свят и се оказва неподготвен за тях.
                    ...и т.н. Да не пиша много, щото ще отидат повече от 45 минути.
                    Пак казвам, това чух аз. Не съм съгласен с някои пунктове, нюансите са много, но този човек ми вдъхва малко повече доверие от оня с фланелката.
                    Последно редактирано от Тропчо; 23-12-23, 16:32.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар




                    • Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Помощта за Украйна ще я връщат руснаците, под форма на репарации.
                      Мечтите са безплатни а надеждата умира последна . Много преди надеждата ще е загинал последния украинец .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X