Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пиано Бар :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пиано Бар

    Честит ден на бирата! И наздраве!

    Няма да пия бира, щото предпочитам по-сериозни напитки, но Вие може да се наливате на корем.

    Сетих се, не съм пускал класацията за най-добрите 10 пианисти, та може да започваме:

    По всички класации, без никакви съмнения, все още не се е родил по-добър джаз пианист от Оскар Питърсън. За съжаление, вече свири в Божията обител, а ние ще се възхищаваме на записи на неговите изпълнения.

    Ето едно:



    Наздраве!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Пиано Бар

      Наздравеееее!
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Пиано Бар

        Аде идвайте, бре! Омръзна ми да разпивам сам, пък по-приятно е да има дружки наоколо.

        А и е ред на пианист номер 2 David Benoit Той е от по-новото поколение, използва електрически орган и повечето от изпълненията му са в стил поп джаз, което не одобрявам. но кой съм аз, за да критикувам.

        Ще ни изпълни една композиция на Пол Макартни.



        Наздраве!
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • От: Пиано Бар

          Превръща се в синдром на празния бар.

          Кво пък, аз съм свикнал. И сам воинът е воин. Има ли скоч, всеки се превръща във воин. Особено след няколко. Важното е да ти е кеф. И да се чувстваш свободен. И да нямаш задръжки. Да правиш това, което ти е приятно...

          Омръзна ми! Но преди това трябва да си пусна музика. Ами да, слушахме топ 10 пианисти. И дойде време за

          пианист номер 3 Mulgrew Miller И той е от по-новото поколение. Започва като църковен свирач на госпъли, но един ден вижда по телевизията изпълнения на Оскар Питърсън и така се ражда един нов джаз пианист, който бързо стига върховете.

          Да чуем негово изпълнение по мотиви на Cole Porter:



          Наздраве!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Пиано Бар

            Управата отсъства, но барът работи и има промоция. Две големи питиета по избор за сметка на заведението. Моля, заповядайте!

            Аз си продължавам с класацията на пианистите.

            Пиано майстор номер 4 George Duke Отново музикант ползващ електрически инструменти. Отново модерните поп и рок джаз изпълнения, като терминът "джаз" е доста пресилен, но...Такова било времето!

            Много малко са изпълненията на Duke в натурален джаз стил, като почти всички са от първите му години. Ето една негова композиция:



            Наздраве!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Пиано Бар

              Бре, то било чудесно да се подвизаваш сам в цел бар! Ядене, пиене, музика и...Ами нищо не плащаш!

              Няма с кой да си хортувам, та ще си продължа темата за пианистите.

              Пианист номер 5 Jordan Rudess И него го теглят електронните, но често ползва и класическо пиано. Ето една негова композиция, прекрасна за релакс:



              Наздраве! (на кого?)
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: Пиано Бар

                Добър ден! Аз се завърнах от морето. Много беше гадно - едно слънце, един плаж, една вода, едни студени бири - измъчих се!

                Божич, хич да не ти пука, че няма посетители - ти си изкарваш весело

                Наздраве! С кафе!
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: Пиано Бар

                  Наздраве от партньорското заведение- Механа Последен грош- Мала църква...
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Пиано Бар

                    За какво метяха и миеха двореца Белведере във Виена, та ти да заседнеш в Мала Църква?
                    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                    Коментар


                    • От: Пиано Бар

                      Двореца в другиден. След това Шонбрун и себеподобните от зоопарка. После на виенското в Пратера... Жалко, че няма как да посетя пак Мала Църква между другите работи....
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Пиано Бар

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        Двореца в другиден. След това Шонбрун и себеподобните от зоопарка. После на виенското в Пратера... Жалко, че няма как да посетя пак Мала Църква между другите работи....
                        Виенски шницел, виенски кифлички, виенска бира, виенска шунка ..... Това ще го пропуснеш?
                        Не вярвам
                        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                        Коментар


                        • От: Пиано Бар

                          И аз...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Пиано Бар

                            Много е красиво в и край Мала Църква. А тази известна кръчма все още не съм я посетила, но си запазвам правото.
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Пиано Бар

                              Добър вечер!

                              След тежкия ден на пътуване и работене, време е за релакс, малка бира и добро настроение! Наздраве на всички! И понеже поддържате ритъма докато ме няма - всеки да поръчва каквото му е вкусно, за моя сметка

                              Наздраве!
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Пиано Бар

                                Ми, може да черпиш двоен сноб, докато търся какво да сложа като музика. Никой не слуша, ма аз си се забавлявам.

                                Днес ще свири пианист номер 6 Chick Corea Специално избрах нещо от първите му изяви, щото по-късно се отдава на гадните синтезатори, а това си е мъчение за слуховите органи! (става дума за моите )

                                Та, от първия му албум като ръководител на група:



                                Наздраве!
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X