Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пиано Бар :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пиано Бар

    Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
    Вили, подсещам те, освен обичайните напитки, да осигуриш и големи количества прясно мляко да DJ-Жоро. Нали знаеш, че той към всякакви други питиета изпитва отвращение.
    Я надзърни у неговия / бар / ...наздраве ви
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Пиано Бар

      Къв е тоя бар Наздраве 2? Не го виждам никъде, но аз съм за. Улеснява подбора, каквото и да значи това.
      Засега не смятам да го посещавам, ма знае ли човек...
      Тук съм си свикнал и се чувствам разкошно! Особено с редовния сноб и приятната музика.

      Снощи се заговорихме за пианиста Ред Гарланд, та ето малко жълти страници: Ред смята, че здравината на пръстите на ръцете е много важна при свиренето и ги тренира като...Боксьор! Знаем, Малс Дейвис е голям фен на бокса и решава да вземе младия пианист в състава си. За съжаление, по ред причини, не се разбират особено и се налага Гарланд да си ходи. Тук се намесва Колтрейн и, за да покаже грешката на Дейвис, прибира Ред при себе си. Следват разправии Дейвис - Колтрейн. За щастие, всичко завършва благополучно и тримата са отново заедно. Има защо. Ред Гарлнд представя нов начин на развитието на темите в блус формите. Ето нещо показателно:



      Наздраве!
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • От: Пиано Бар

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        Къв е тоя бар Наздраве 2? Не го виждам никъде, но аз съм за. Улеснява подбора, каквото и да значи това.
        Засега не смятам да го посещавам, ма знае ли човек...


        Наздраве!
        Като си в бар Наздраве , вдигни страницата до горе , и долу ще видиш - " сходни теми " ...те от там избери
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Пиано Бар

          Вчера имах гости и не успях да се класирам. Но днес съм тук и както обещах - редовната почерпка - Джин с тоник, и море! Да ви е сладко!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140621-IMG_2681-1024x682.jpg
Прегледи:1
Размер:128.7 КБ
ID:5668583
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Пиано Бар

            Добреее! Не налитате на джин с тоник! Айде по СноБ тогава За моя сметка, ъф корс! Наздраве!

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:whisky.jpg
Прегледи:1
Размер:75.5 КБ
ID:5668629
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: Пиано Бар

              Де да знам. Времето пак се скапва и посещенията по баровете ще останат единствените развлечения.
              Започваме с питиета (но не и с ледени искушения ) и продължаваме с музика. Ако сте фнимавали в част, познавате композицията Satin Doll на Дюк Елингтън и сте я слушали в много варианти. Ето я и в Ред Гарланд стийл:



              Наздраве!
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: Пиано Бар

                Божич, говори на български, молим те, че ми остават 2 дни до сватбата и ме стяга яко под ребрата и имам нужда от чил аут малко!
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: Пиано Бар

                  Вили,пусни една ръка от мое име,пък ще имам да връщам!

                  Наздраве!
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Пиано Бар

                    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                    Вили,пусни една ръка от мое име,пък ще имам да връщам!

                    Наздраве!
                    В смисъл? /сори, тъпа съм днес /
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • От: Пиано Бар

                      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                      остават 2 дни
                      Айде да е хаирлия!
                      Наздраве!
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • От: Пиано Бар

                        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                        Божич, говори на български, молим те, че ми остават 2 дни до сватбата и ме стяга яко под ребрата и имам нужда от чил аут малко!
                        Сватбата ще мине по вода.
                        На мен съботата ми се очертава ден за дълго пътуване, та няма да мога да стискам палци, но обещавам да стискам волана по особен, сватбарски начин. ))))
                        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                        Коментар


                        • От: Пиано Бар

                          Дани, важното е да сме позитивни, пък кой може - да стиска палци, кой не - и волан става!
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Пиано Бар

                            Вече е 3 следобед и е време за днешната почерпка - Long Island Iced Tea! Наздраве!

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lit-1.jpg
Прегледи:1
Размер:164.7 КБ
ID:5668769
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Пиано Бар

                              Покорно мерси, ама на тоя студ...
                              Сметам да си зема едно греано вино, а после дежурният снобс!

                              Кво ще слушаме? Айде още един Satin Doll, ама в китарско исвирване:

                              Специален поздрав от Joe Pass за нашата барманка!



                              Наздраве!
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Пиано Бар

                                Мерси, Божич! С тая музика само на уискита избива!

                                Наздраве!
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X