Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пиано Бар :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пиано Бар

    Забравих, че и пенсионери да са, за майката са деца.

    Нямате ли мнение за последната песен? Не разбирам по каква причина тази песен не се харесва. Или "...и жабата повлякла крак."
    Наздраве!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Пиано Бар

      Кой ти каза, че не се харесва - много си се харесва даже

      Наздраве!
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Пиано Бар

        Песента си е хубава, но при това изпълнение, гласът на Ела вече не е същия.
        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

        Коментар


        • От: Пиано Бар

          И аз си я харесвам, ама кой съм аз?!
          Често се случва! Като навикаш някого или нещо и приказките тръгват. Както се казва, иди доказвай после. Едни казват, песента е подигравка с чувствата, други смятат, че е прекалено и ненужно трудна за изпълнение. Абе, както казах, като тръгне една приказка...
          Я сега наздраве!

          И Ела одъртява!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Пиано Бар

            Айде сега, всеки одъртява, помъдрява, евентуално и т.н.

            Наздраве!
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: Пиано Бар

              Привет!

              След работния ден се отдадохме на сватбена организация - ходихме в ресторанта, опитахме менюто - ами чудо на чудесата : Телешко с аспержи и сос от кафе, зелена салата със синьо сирене, нар, смокиня и карамелизирани орехи, розенца, италиански мезенца, ще си имаме арка, и цветя и най-верните приятели, и най-обичните роднини - нямам търпение! Ще е приказка!

              Наздраве с бирка по тоя повод!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Пиано Бар

                Наздраве!
                Сос от кафе!!!!!!! Като мине сватбата, ще ми кажеш къде го сервират това.
                Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                Коментар


                • От: Пиано Бар

                  Мога и сега да ти кажа - много е вкусно с телешкото и т.н.

                  Наздраве!
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Пиано Бар

                    Дани, това за суперсилното кафе от тези кафеварки е стара градска легенда.
                    Възникнала е по времето когато кафето се смесваше с леблебия или ръж(за по-евтино, с оправдание, че иначе било много силно), и когато тази адска смес се правеше предимно в джезве, даже и в канче.
                    А тези които ползваха такива кафеварки си бяха любители на истинското кафе(един вид кафеена аристокрация), и си правеха кафето в тези кафеварки. И поради фактът, че бидейки любители на хубавото кафе-слгаха си достатъчно кафе(сухо), и напитката ставаше нормална.
                    Но на обикновената леля която е свикнала с 30% кафе, а другото-разни сурогати тази напитка и се е виждала някаква адски силна.
                    И оттам и тази легенда.
                    Иначе силата на кафето си зависи от това колко кафе се ползва за получаване на напитката. Няма значение по какъв начин се извлича екстрактът.
                    И аз доста години съм пил кафе от такова, но не ми харесва. Просто по технолигия тези кафеварки използват вряла вода, нещо което е силно непрепоръчително при приготвянето на кафе.

                    Абе когато стане въпрос за кафе-мен питайте, нали знаете, онова кафе...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Пиано Бар

                      Знаем да те питаме, Коле

                      Наздраве!
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • От: Пиано Бар

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Дани, това за суперсилното кафе от тези кафеварки е стара градска легенда....
                        Нали си вЕрваш?
                        Показвала съм какво кафе пия, но ето го пак.



                        Филтърът на кафеварката събира по-голямо количество кафе от цедката на машината. Правя една и съща доза за една и съща чаша всяка сутрин (дори си я нося на морето ).
                        Толкова за сравненията.

                        Благодарение на съвета ти, сутринта допълнително смлях кафето (същото) за кафемашината и резултатът наистина беше по-добър.
                        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                        Коментар


                        • От: Пиано Бар

                          Дофтасъх!
                          Веднага си зимам скоч...Ъ-ъ, сноба и...
                          Снощи изостана една приказка за гласът на Ела, а тя го може по много начини. Те, сега се прави на Луис и то успешно.



                          Наздраве!
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • От: Пиано Бар

                            Коле, 'ви кафета са те подгонили по нощИте....

                            Нещо за лека нощ ;-)


                            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                            Коментар


                            • От: Пиано Бар

                              Добро утро с кафе, което самО говори за себе си, та нЕма нужда Кольо да му прави реклама )))))
                              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                              Коментар


                              • От: Пиано Бар

                                Е, ти си го рекламираш, та дано да достигне до моето, ама няма как.

                                И нали знаеш-съвършения продукт няма нужда от реклама.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X