От: Пиано Бар 
Нормално. Мислех да попътувам днес, но ми се видя мокро и кално. Надявам се утре да има слънчице.

Нормално. Мислех да попътувам днес, но ми се видя мокро и кално. Надявам се утре да има слънчице.


Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар