Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HELP за вот по интернет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • HELP за вот по интернет

    Здравейте колеги,възползвам се от темата за общи приказки,синът участва в конкурс за есе на тема „Аз – строител на съвременна България“ и сега е на финалната права с още 10 участника, ако някой има време да му прочете есето и ако му е харесало да го подкрепи с глас за Илия Димитров на адрес - http://www.bulgarianhistory.org/glas...-za-pobeditel/, гласуването е ограничено по IP.
    Благодаря Ви предварително.
    Да споделя поне и за моята жипка,откакто преди 3 години при закупуването с ваша помощ отремонтирах някой дребни неща,от тогава само наливам нафта и я карам,да чукна на дърво но се оказа здрава машина .

  • #2
    От: HELP за вот по интернет

    Първоначално публикуван от starnet Преглед на мнение
    Здравейте колеги,възползвам се от темата за общи приказки,синът участва в конкурс за есе на тема „Аз – строител на съвременна България“ и сега е на финалната права с още 10 участника, ако някой има време да му прочете есето и ако му е харесало да го подкрепи с глас за Илия Димитров на адрес - http://www.bulgarianhistory.org/glas...-za-pobeditel/, гласуването е ограничено по IP.
    Благодаря Ви предварително.
    Да споделя поне и за моята жипка,откакто преди 3 години при закупуването с ваша помощ отремонтирах някой дребни неща,от тогава само наливам нафта и я карам,да чукна на дърво но се оказа здрава машина .
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #3
      От: HELP за вот по интернет

      Прочетох го, хареса ми и гласувах. Малко наивничко звучи, но всеки има право да вярва в каквото си иска. Особено младите.
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • #4
        От: HELP за вот по интернет

        Глас и от мен.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X