Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За колко ли беше продаден мача Кличко срещу Пулев...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За колко ли беше продаден мача Кличко срещу Пулев...

    За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...

    Умишлено пускам темата тук в този раздел, според мен мача НЕ заслужава друг по-сериозен раздел, спомних си на времето как първокласни мъжки футболни отбори падаха от "женски отбори по хандбал" и други такива особености на българския спорт.

    Стана ми тъпо, гадно и за пореден път се убедих, че напоследък нищо хубаво не може да излезе на българската спортна сцена, просто спортовете в които може да се продаваме, го правиме редовно и задължително.

    Е, разбира се има и 2ри вариант, да не съм прав за продадения мач а просто Пулев да е поне 10 класи под Кличко, което също има някаква логика, но тази логика не държи много стойност ако някой е гледал поне 5-6 мача на българския боксьор.

    Както и да е, живота продължава, тъпо ми е само, че бокса заприличва все повече на онзи спорт пак с ринг на който се качват на въжетата и скачат и със салто ритат противника.

    Скоро и борбата няма да е олимпийски спорт, очакваме скоростно скубане на мигли и серия гюбеци на един крак да запълнят екраните на балканските телевизии вместо истинските спортни дисциплини от тежката атлетика.
    Бъдете живи и здрави!

  • #2
    От: За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...

    Въобще не вярвам на тази теза. Все пак Кобрата май е и със спукана скула. А и дори да са еднакви класи, като влезне подобен удар всичко приключва. Беше го почнал нашия този рунд, ама не видяхме вече изморени, как щяха да са нещата.
    SUV

    Коментар


    • #3
      От: За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...

      Кубрат имаше погрешна стратегия през цялото време, а тази на Кличко беше правилната. Кличко го разиграваше всеки рунд, докато нашия се измори, и после го гушваше и го натрескваше на бързо. И така три-четири пъти и финито. Шанс.
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • #4
        От: За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...

        Пулев въобще не беше готов за този сблъсък. Не може да позволяваш такива удари да влизат.

        Коментар


        • #5
          От: За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...

          Предполагам сте гледали предишни мачове на Кобрата. Защитата му винаги е била слаба. Кличко се усети след първия нокдаун и само чакаше удобен момент за ляво кроше. Как никой не каза на Пулев: -Сложи си ръкавицата на дясната буза, бе тиквеник, тя и без това не ти трябва! Пък и само с ляв прав не се става световен!
          Колкото до поста на BatGeorgeone, имаше известни индикации...
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #6
            От: За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...

            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
            За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...
            Епа то мача не е продаден , ами е купен . Ама в случая единствения резултат от това е че Кличко се прецакА .
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • #7
              От: За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...

              Що пишете глупости?Заради спонсорите мача не трябваше да приключи преди третия рунд.След него се видя какво стана.Пулев направи това което всеки посредствен боксьор би направил,излезе и го набиха.Кличко да си плаща да не го бият,сериозно?Погледайте му мачовете,има градация.При нашия,какъвто си беше в аматьорския,така си остана и в професионалния.

              Коментар


              • #8
                От: За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...

                Един интересен коментар - http://www.prosport.bg/news/38592/%D...B8%D0%BE%D0%BD

                Коментар


                • #9
                  От: За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...

                  Мача беше продаден но не на Кличко.Той от такива покупки няма нужда,не и срещу боксьор като нашия,просто е друга класа.Беше "продаден" от всички алчни копелдаци покрай Кобрата.От всички,които не само го надъхваха да излезе тотално неподготвен срещу боксьор от такава величина,но и му внушаваха че едва ли не е спечелил.Полакомиха се за едни пари дето ги вземат и при загуба,без да осъзнават че загубиха нещо много...уважението на феновете.Чаках мача с нетърпение,очаквах да видя нещо смислено като тактика,като подготовка,силова игра ако щете...да беше паднал по точки в 12-тия рунд,щях да го приема за чиста победа.Ясно ми беше,че Кличко едва ли ще загуби,всички индикации бяха против,внимателно следях букмейкърите по света какви залози приемат-Кобрата беше тотален аутсайдер на всякъде.Въпреки всичко се надявах на поне малко да изиграе мача като истински претендент...Какво видях-как Кобрата се блъсна в стената с пълна газ без никакви защитни средства.Как никой от щаба му не успя трезво да прецени ситуацията,че изобщо не е за там...Шишкав отпуснат боксьор със странен гард раздаващ странни удари достойни за бой в селска дискотека.Тотално неподготвен.Ясно е и на слепите че Кличко не го довърши още в началото само заради публиката и спонсорите.Всякакви простотии от сорта,че бинтовете му били незнам си кви,ръкавичките тесни,мафия имало,незнамсикво още...Пълни глупости каква мафия кви пет лева,излизаш и му сплескваш кратуната,ако можеш де...Не се плезиш на един крак и след това се търкаляш пак по пода следващите няколко рунда.Приемаш загубата като мъж-"да по силен,е би ме и точка" Никой копче няма да каже.Супер много ме е яд на тоя мач,половината неща дето мислех да ги напиша ги изтрих щото ще ядосам модераторите.Можеше нещата да се развият по коренно различен начин,Кобрата има потенциал пожелавам му наистина да си вземе поука и да се подготви за следващия мач наистина сериозно.Само дето силно ме съмнява да го видим срещу Кличко някога вече.Просто не представлява интерес за Братята...

                  Коментар


                  • #10
                    От: За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...

                    Продаден или НЕ не коментирам, ама Кобрата беше до тук с бокса. Дано не съм прав, ама ....
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...

                      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      Продаден или НЕ не коментирам, ама Кобрата беше до тук с бокса. Дано не съм прав, ама ....
                      Не съм в течение, ще ми разкажеш ли защо така смяташ?
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • #12
                        От: За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...

                        Една загуба, в случая първа, не би трябвало да отказва който и да е.

                        Коментар


                        • #13
                          От: За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...

                          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                          ...Е, разбира се има и 2ри вариант, да не съм прав за продадения мач а просто Пулев да е поне 10 класи под Кличко, което също има някаква логика, но тази логика не държи много стойност ако някой е гледал поне 5-6 мача на българския боксьор...
                          Току що прочетох това:
                          - Аматьорска кариера на Кличко - 134 победи и 6 загуби;
                          - Професионална кариера - 63 победи и 3 загуби.

                          Мисля ясно говорят цифрите, дори и за хора като нас, които не се интересуваме чак толкова от бокс.

                          Коментар


                          • #14
                            От: За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...

                            Кaто не се интересувaте ,зaщо коментирaте нещо което не рaзбирaте!Извинявaм се зa вмешaтелството!Спецовете си изкaзaхa основните съмнения,вкл. и допинг с курс изчиствaне зa 2 месецa!Знaете ли и кaкво предизвиквa допинг с съвкупност с техническa и всякaквa подкрепa,дaже и Великият Тaйс знaе!Тa тaйните ги рaзкривaт от зaпознaтите ,a не от пристрaтнaтa чaст от публикaтa!
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • #15
                              От: За колко ли беше продаден мача Кичко срещу Пулев...

                              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                              ...Знaете ли и кaкво предизвиквa допинг с съвкупност с техническa и всякaквa подкрепa...
                              Не, какво?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X