Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Близане

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Близане

    Не знам дали е тук мястото на темата, ако е в спама- модераторите да я преместят. Та значи днес ми се наложи да пусна две писма със семена за кивано - рогата краставица - на две приятелки от цветарския форум....първият ми опит бе неуспешен- върнаха ме, защото намусената служителка не искала да праща семена- може би да били и от марихуана, е...днес опитах 2-ри път и ги пуснах! Познайте какво ми струваше това... 6 марки , които трябваше да оближа и залепя на пликовете...писмата са за БГ!!! 7 човека на опашката ме чакаха чинно да разрежа и оближа 6 марки, като някои ме гледаха вторачено и с интерес, а други извиваха очи настрани... Не знам аз ли съм глупава, но толкова ли не можаха на върха на технологиите да измислят един мокър тампон за марки или просто да направят самозалепващи се марки, та трябваше да правя книжно фелацио пред толкова народ! Казвам ви - изприщих се! Казах си -да - какво ми пука, аз просто ближа марки....но погледите на околните ме сразиха. Излязох си от пощата непощадена и чувствайки се като последният тъпак, които показва езика си на публично място! Какво означава в нашия век да ближеш марки....не е трудно, но е адски неудобно. Бих облизала гаджето си на първия светофар, с кеф...но да ближеш хартия пред 7 човека е просто...велик тъпизъм...

  • #2
    От: Близане

    Еее, Дани, къде по-кофти неща можеш да ближеш....
    Гербови марки, например - много по-гадно би ми било.

    Всъщност, някой филателист да сподели - гума арабика още ли се ползва при марките, или има и такива - self-adhesive?

    Хартиен мейл не съм пращал от времето, когато си пишехме със съветски другарчета - по заповед на щуката.
    Аз си пишех с един от Полша - преди 40 години..

    Коментар


    • #3
      От: Близане

      Това ме подсеща преди години, фирмата ни се премести в нов офис. Голямо аху-иху, поканени всички клиенти, за самото събитие се бяхме впрегнали всички да разпратим поканите, специално напечатани и в специални пликове, всичките такива, дето трябва да се "олижат". Как не се сетих да снимам.... Всички колежки и колегите, които не успяха да си намерят спешна друга работа, с купчинки писма и .... действат.
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • #4
        От: Близане

        Колко ти стуваше близането?
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          От: Близане

          Ами и в Германия марките се третират по същият начин. По-гадното е вкуса на лепилото.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • #6
            От: Близане

            А кой е казал, че обезателно трябва да се ближат? При наличието и на други влажни места.....
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #7
              От: Близане

              Айде сега...
              Пред хората ли?
              Нищо не мога,и нищо не знам...

              Коментар


              • #8
                От: Близане

                Първоначално публикуван от митре Преглед на мнение
                Айде сега...
                Пред хората ли?
                Пред хората, естествено.

                Във всяка уважаваща себе си бюрократична точка, наред с перфоратора, телбода, десетината печата, тампона за тях, и химикалката, вързана с канапче, мирно съжителствува и т.нар "овлажнител".

                За тия, дето не знаят за какво е кечето под пишещата машина, и какво значи точно "канцелария", това е цилиндрично дунапренче ( поставено в тая роля максимум 3 дни след откриването на дунапрена ) та дунапренчето напоено във водичка - ката божа утрин, и монтирано в пластмасова имитация на малахит, примерно - абе от сорта на "куче-касичка - модернизирано" един вид...

                Коментар


                • #9
                  От: Близане

                  USB модели има ли?
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Близане

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1302174815.jpg
Прегледи:1
Размер:10.1 КБ
ID:5470013
                    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Близане

                      Това е непознато за "Български пощи" пособие
                      Нищо не мога,и нищо не знам...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Близане

                        Стига бе! Какво лошо има млада хубава жена да ближе марки! Аз нямам нищо против!
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • #13
                          От: Близане

                          Дробе.
                          Абсолютно екзактен!!!
                          Само дето приложената фотка е за канцеларии, от по-ниЗък тип - един вид, предвидени за контакт с народонаселението.
                          Тия, малахитовите, те са са към канцелариите с гравирани перфоратори, с кристални гарафи, и перхидролени секретарки..


                          Виве, отговарям ти веднага!

                          USB-то е на 220 V тчк товарете портокалите в бурета тчк братя карамазови тчк

                          Прочети немедлено първия ред от последното ЛС!!
                          Последно редактирано от Veni1; 12-04-13, 20:05.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Близане

                            Лошото е, че агитката от опашката е била все набор на д-р Ливайн 85+

                            Коментар


                            • #15
                              От: Близане

                              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                              Стига бе! Какво лошо има млада хубава жена да ближе марки! Аз нямам нищо против!
                              Аре сега - вживяваш се в ролята на марка...

                              Дани, направо ти опустошихме темата, ама ти си готина, и няма да се ядосваш, нали?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X