Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяяяях....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Смяяяях....

    Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
    Стига бе колко калории са нужни за дабълклик или си пазиш плъха от амортизиране.
    Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
    Един клип много често се публикува 'n' пъти в няколко последователни поста, по-трудно се намира.....
    +1 Може да прецениш дали ще ти е интересен...даже често ако е само линк, го пропускам...

    Коментар


    • От: Смяяяях....

      Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
      Стига бе колко калории са нужни за дабълклик или си пазиш плъха от амортизиране.
      Колко калории бил дабъл клика... Ами и сам можеш да го сметнеш, двойно повече отколкото е сингъл клика. Криза е, съобразявайте се!

      Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
      Един клип много често се публикува 'n' пъти в няколко последователни поста, по-трудно се намира.....
      Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
      +1 Може да прецениш дали ще ти е интересен...даже често ако е само линк, го пропускам...
      Е то затова е опция, който го намира за удобно я използва. Аз съм изтъкнал моите аргументи защо не я ползвам.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • Re: От: Смяяяях....

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:189412_194723473891360_100000611253210_571200_1478131_n.jpg
Прегледи:1
Размер:87.5 КБ
ID:5261938

        Коментар


        • От: Смяяяях....

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Опцията е полезна на пръв поглед, а всъщност има доста недостатъци. Някои от клиповете от Ютюб излизат в по-малък прозорец, отколкото в оригиналният сайт. Няма опция за гледане на пълен екран. В някои клипове не излизат субтитрите...
          Не разбрах защо трябва да отварям допълнителен прозорец, като мога да кликна на play и да гледам клипа тук, като не ме кефи просто натискам пауза и продължавам надолу. Ти можеш да гледаш както искаш и както ти е удобно, помолих на който не му е проблем да ползва опцията, който не я харесва дали ще кликне на линка или дабъл клик в/у прозореца не мисля че разликата е голяма! Аз не съм на кино да търся голям екран, това са просто клипове.
          LZ1PER

          Коментар


          • От: Смяяяях....



            Не всичко, което има две бузи е лице!

            Коментар


            • От: Смяяяях....

              Много ми хареса.

              Коментар


              • От: Смяяяях....

                http://vbox7.com/play:c0b47533
                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                Коментар


                • От: Смяяяях....

                  Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                  Това е Видеото на Този разказ http://www.offroad-bulgaria.com/show...0+%F2%E0%ED%EA само дето не е през Зимата
                  и за пореден път показва какво могат колелата и какво Веригите

                  Коментар


                  • От: Смяяяях....

                    Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                    Хах, баща ми кара същия верижен трактор
                    Ако верижния дърпаше на преден ход, а не на заден, вероятно щеше да е малко по-лесно, но плуга пречеше ...
                    Значи като си купувам такъв Нисан, да заделя едни пари и за верижен трактор
                    Hristo Draganov
                    http://htftp.domainbg.com/HD/

                    И аз искам България чиста ! ! !

                    Коментар


                    • От: Смяяяях....

                      Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                      Хах, баща ми кара същия верижен трактор
                      Ако верижния дърпаше на преден ход, а не на заден, вероятно щеше да е малко по-лесно, но плуга пречеше ...
                      Значи като си купувам такъв Нисан, да заделя едни пари и за верижен трактор
                      То горкото Т как се окопа и то, ако имаше блокаж можеше и да издрапа, ама в крайна сметка се стигна до вездесъщите верижни...

                      Коментар


                      • От: Смяяяях....

                        Oбява:


                        Коментар


                        • От: Смяяяях....

                          Я руснаците какви ги вършат: http://auto.fishki.net/comment.php?id=24889

                          Коментар


                          • Да им се се посмееш ли,да ги съжаляваш ли!

                            http://www.streetfire.net/video/russ...ed_2225296.htm
                            Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                            Коментар


                            • От: Смяяяях....

                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Смяяяях....

                                Признавам си без бой,че това най-нагло го копирам от Димата (Quadra)
                                .....и да не збравя поне 16+
                                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                                Mark Twain
                                СтоЕнчA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X