Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяяяях....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Смяяяях....

    Нямам думи...http://vbox7.com/play:021b4826
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • До: Смяяяях....

      Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
      Нямам думи...http://vbox7.com/play:021b4826
      И аз. Монтаж, при това не особено добър...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • До: Смяяяях....

        на лада става всякакъв мотор!!!

        http://fishki.net/comment.php?id=68028
        LZ5DG....0888985906
        Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
        Не всичко, което има две бузи е лице!

        Коментар


        • До: Смяяяях....



          (0+)
          Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

          Коментар


          • До: Смяяяях....

            Първоначално публикуван от borchev Преглед на мнение
            на лада става всякакъв мотор!!!

            http://fishki.net/comment.php?id=68028

            Ще припадна от смях!
            Honda HR-V 1.6 - Харви
            Искам България чиста!
            Владей страстите, иначе те ще те завладеят.

            Коментар


            • До: Смяяяях....

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20502_690.jpg
Прегледи:1
Размер:105.0 КБ
ID:5172243 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:n520438494_1427175_8806.jpg
Прегледи:1
Размер:79.2 КБ
ID:5172247
              Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

              Коментар


              • До: Смяяяях....

                http://www.youtube.com/watch?v=LUYbu...layer_embedded
                ..винаги ми е било интересно, къде си мислят, че може да избягат...
                00359893488603

                ....нямам си вече LR...

                Коментар


                • До: Смяяяях....

                  http://web.hit.bg/nikom72/screenclea...encleaner.html

                  (0+)
                  Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

                  Коментар


                  • До: Смяяяях....


                    Most bench presses of a person
                    Това от немай къде за рейтинг какви ли не простотии не измислят.
                    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                    Коментар


                    • До: Смяяяях....

                      ...американски Панам 727, чакайки разрешение за излитане от летище в Мюнхен чува по радиото следното:

                      - Луфтханса до Диспечер: ( на немски) какво е нашето време за излитане?
                      - От кулата: ( на английски) Ако искаш да ви отрговоря, трябва да попиташ на английски.
                      - Луфтханса на английски) - Аз съм германец, летя на немски самолет и съм си в Германия. Защо трябва да говоря на немски?

                      - Глас от неизвестен самолет ( с брилянтен английски акцент) : За щото вие загубихте проклетата война!



                      ...твърди се от пилоти,че самолет на Бритиш еруейз, кацайки на летище във Франкфурт когато бил поет от Надземен контрол чули следното по радиото:
                      - Контролна кула: - Спеедбърд 206 рулирай към изход Алфа едно -седем .
                      Британците обаче се насочили към пистата за излитане и бавно спрели.
                      - Конттролна кула: Спеедбърд 206 някога изобщо били ли сте във Фракфурт???
                      - Спеедбърд 206 ( обидено) Да! На два пъти през 44та, но беше много тъмно и не сме кацали!
                      В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                      В. Иванов

                      Коментар


                      • До: Смяяяях....


                        Коментар


                        • До: Смяяяях....

                          Мутра, а!

                          Коментар


                          • До: Смяяяях....

                            Честно да ви кажа на мен ми става тъжно за жената.
                            А фотографа .... от къде тази жестокост към възрастните?
                            В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                            В. Иванов

                            Коментар


                            • До: Смяяяях....

                              Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
                              Честно да ви кажа на мен ми става тъжно за жената.
                              А фотографа .... от къде тази жестокост към възрастните?
                              E, хайде да не се вживявате толкова, става ли? Доколкото знам историята на снимката, бабата е позирала изцяло по своя воля, с желание и огромно чувство за хумор, което обаче на вас явно ви липсва. В това, в което вие виждате жестокост, аз виждам сатира към една определена група хора от нашето общество. Гледайки снимката, принудената с нечовешка жестокост да позира баба, също.
                              Последно редактирано от Тихомир; 24-04-10, 09:26.

                              Коментар


                              • До: Смяяяях....

                                Двама приятели от военно училище се срещат след много години служба, единият вече танкист, а другият- летец-изтрбител, напиват се (както е ясно) и разбира се започва спорът на кой му е по-голям или, в случая, на кой службата е по-опасна! Понеже не се стигнало до едно мнение до късно през нощта, разбрали се на сутринта да се повозят един друг, всеки на собствената си машина и да се прецени тогава.
                                Речено-сторено!
                                На сутринта се качват първо на танка и танкиста се юрва на истински... оффроyд , придружен с гърмежи, потапяне във вода и т.н. С течение на времето летецът ставал все по-блед и уплашен, че дори и респектиран. Свършили този тест и след кратка почивка, както била уговорката, се качили на самолета. Последвал полет, при който бил упражнен целия учебен материал от раздел "Висш пилотаж". Лупинги, пикиране и т.н. Пилотът дал всичко от себе си, а танкистът.... умирал от смях на задната седалка! Веднага след кацането, видимо раздразнен, пилотът пита:
                                -Кое, да му...., ти се видя толкова смешно?
                                А танкистът отговорил:
                                - А ти, ако се насереш, точно когато си с гъзЪ нагоре, няма ли да ти смешно?
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X