Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяяяях....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Смяяяях....

    https://www.youtube.com/watch?v=An7jOfV1PaM&hd=1#
    Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

    Коментар


    • От: Смяяяях....

      midlife crisis, you're doing it right

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10509516_10152481162327088_601086754225205195_n.jpg
Прегледи:1
Размер:97.5 КБ
ID:5597333
      Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

      Коментар


      • От: Смяяяях....

        Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
        ...
        От една страна, гледам и си викам: Баси идиотите. От друга - преди двадесетина (и няколко) години, в родната казарма:
        "Съседите"-свързочници имат по план-график учение. Обаче то ли ГСМ-а беше по-празен от очакваното, то ли по някаква друга причина, решават да се направят на много умни и да проведат учението на 50 метра от оградата на поделението, в небезизвестното блато на Овча купел. И да кажеш да не знаят, че там е блато - няма такова нещо. Всички ни предупреждаваха още с пристигането като новобранци, да внимаваме къде стъпваме, като минаваме от там, щото никак не беше трудно човек да потъне до коленете, а на места и до кръста.

        Излиза джугана, скачат да разпъват антените, обаче проблем - кал до ушите (както вече споменах...). Решават да мръднат джугана няколко метра по-напред. Да, ама не. Той още от както спря започна да потъва по малко, а като го напънаха с всичката газ, легна чудно на рама и ... до там.
        Излиза втори джуган, на помощ. Отива до първия, закачат го с едно късо въже, газ - опа, два джугана, полегнали на рама. Не, не на мостове. Направо на рамата. Ако се чудите ще не пуснаха лебедки - не знам, но допускам, че може и просто да не са бачкали. Излиза ТРЕТИ джуган. Същата технология, съответно същия резултат.
        След час пристига фадрома. Закача последния джуган, раздава всичката газ и ... правилно, имаме три джугана и фадрома, окопани като за картинка. Накрая, след два дни домъкнаха отнякъде едно ЧТЗ от най-едрите, то ли на Водното, то ли на Пътното. Тракториста спря на твърдото, разходи се, огледа и заяви: момчета, аз по-нататък НЕ влизам (да му се не надяваш, излезе разумен). Обикаляха още два часа, накрая домъкнаха няколко кранови въжета с куките, 'наосаха' ги едно за друго и големя булдозер ги измъкна един по един като кътни зъби.
        Наличните телефони по него време бачкаха с монета от 2 стотинки и по тоя повод нямаха камери, иначе можеше да стане интересно клипче
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • От: Смяяяях....



          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
          Стефан Арзатов

          Коментар


          • От: Смяяяях....

            Много необходим инструмент, особено при форумна диагностика
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10474862_10152489262660139_7666059210866329126_n.jpg
Прегледи:1
Размер:97.6 КБ
ID:5597447
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Смяяяях....

              Из магазинчетата в Трявна се намират такива:

              Коментар


              • От: Смяяяях....

                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                Из магазинчетата в Трявна се намират такива..
                София, магазини от типа ку-ку и безпаника
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20253462_500x500_1.jpg
Прегледи:1
Размер:94.2 КБ
ID:5597619
                по-интересно е, 'щот има и къде да правите позата
                "Bis dat qui cito dat"

                Коментар


                • От: Смяяяях....

                  https://www.facebook.com/photo.php?v=613735722067713&set=vb.127352194039404&type=3&theater

                  Пациента прилича на " Греит Уол "

                  ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                  WJ 4.7

                  Коментар


                  • От: Смяяяях....

                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • От: Смяяяях....

                      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                      Коментар


                      • От: Смяяяях....

                        М`да

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:article-2685286-1F7E096000000578-641_634x592.jpg
Прегледи:1
Размер:103.9 КБ
ID:5597638
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Смяяяях....

                          Съвсем истински диалог между газаджия и клиент.
                          Клеинта (К) - Пич, имаш ли електрожен?
                          Газаджията(Г) - Имам, що?
                          (К): - Искам да ми завариш бутилката.
                          (Г): - Ние ги хващаме със скоби и с болтове.
                          (К) - Ъъъ..?!? Като бойлер?
                          (Г) - Ъъъъ... Кво?!?
                          (К) - Виж сега, имам 100 литрова бутилка, ама не ми влиза в багажника. Искам да отрежеш 22 санта и да я завариш.
                          Половин минута пауза, Газаджията се опитва да осмисли какво точно му казват.
                          (Г) - Това някакъв нов майтап ли е?
                          (К) - Не бе пич, гле'й с'а. Бутилката с 22 санта не влиза в багажника. И искам...
                          (Г) - Абе ти нормален ли си бе?!? Изобщо имаш ли идея какво точно искаш?
                          (К) - Ама аз ще си платя...
                          (Г), след дълбоооока въздишка: - Виж сега, тия неща не стават точно така, както си ги мислиш. В бутилката има газ под високо налягане и не става просто ей така да кълцаш и да заваряш. Много по-евтино и бързо ще ти излезе да си купиш нова бутилка с нужния размер.
                          (К) - А бе я.... Като не искаш да ми свършиш работа, така кажи. Да не мислиш, че само ти си майстор тука?
                          След което клиента трясва вратата и си заминава с пилене на гуми.

                          Ибафмаму, все се чудех откъде тръгват толкова много приказки за "ужасно опасната" газ. Е, вече знаете и още един начин да си взривите колата, при това доста сигурен.
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • От: Смяяяях....

                            Трябва да има и подобни люде. Все някой трябва да получава наградите "Дарвин"...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • От: Смяяяях....

                              Немска технология за полагане на асфалт:

                              Коментар


                              • От: Смяяяях....

                                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                                ... в родната казарма: "Съседите"-свързочници... Излиза джугана, скачат да разпъват антените... не пуснаха лебедки - не знам, но допускам, че може и просто да не са бачкали...

                                Тефчо, при радиостанциите на ЗиЛ-131 щатно е монтиран генератор на мястото за лебедката.


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X