Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяяяях....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Смяяяях....

    Този ме кефи....
    Последно редактирано от cveti; 14-05-08, 19:28.
    Kia Sportage 2.0 SOHC- KИЯ - пия само раКИЯ!

    Коментар


    • До: Смяяяях....

      Първоначално публикуван от BAlexandrov Преглед на мнение
      Ами като няма теглич !
      Р.П.(RFF) 0898677590
      Пътна помощ
      ДЕНОНОЩНО

      Коментар


      • До: Смяяяях....

        Една година има 365 дни, през които можеш да учиш.

        Kато махнем 52 недели ти остават 313.

        През лятото има 50 дни, през които е много горещо за да учиш така че ти остават 263.

        Спиш по 8 часа, което прави 122 дена, тоест вече си със 141.

        Ако си дадеш 1 час на ден, за да правиш каквото ти харесва, губиш още 15 и оставаш със 126.

        По 2 часа хабиш за ядене, по този начин използваш 30 дни. Остават ти 96.

        Хабиш 1 час на ден в разговори с приятели и роднини, това ти отнема още 15. Оставаш с 81

        Изпити и тестове като минимум ти отнемат 35 дена от годината, така че остават само 46.

        Изваждаме приблизително 40 дни за почивки и празници, оставаш само с 6.

        Да кажем, че минимум 3 дни си болен, така остават 3 дни, в които да учиш.

        Да кажем, че излизаш само 2 дни.

        Остава 1, но този единствен ден е рождения ти ден, така че...

        Извод : Ученето е безсмислено! Разпространи това за да разберат повече.

        П.П. Някои хора вече са я подкарали по тая система
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

        Коментар


        • До: Смяяяях....

          Две дини под една мишница...било трудно но
          ... няколко ябъки почти нЕе...
          Прикачени файлове
          Land Rover Discovery:
          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

          Коментар


          • До: Смяяяях....

            Колко топло може да стане.
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от banjo; 14-05-08, 08:03.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • До: Смяяяях....

              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Смяяяях....

                Без думи.....

                Мебелен обков и аксесоари за вашия дом, офис и .......
                Прикачени файлове
                Land Rover Discovery:
                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                Коментар


                • До: Смяяяях....

                  Не съм много сигурен дали не е пускано, но все е златно!


                  Какъв домашен любимец подхожда на вашата зодия?

                  Овен: "Всичко, стига да е пълно с енергия!"

                  Телец: "Костенурка. Бавна, не й трябват много грижи и няма да изяжда храната на собственика си."

                  Близнаци: "Папагал... Има ли нужда да казвам нещо повече? Естествено, че има...."

                  Рак: "Каквото и да е... Важното е да се поддава на дресировка!"

                  Лъв: "Голяма, красива и дръзка котка, която не се състезава със собственика си в това кой е по-по-най."

                  Дева: "Да видим. Ще трябва да ставам точно в 7:30, за да го храня. В 10:20 ще ходя до магазина и ще му купувам храна за 4,38 лв. с включен ДДС..."

                  Везни: "Хммм... От една страна, кучето е добродушно, предано и пази къщата. От друга, котката е по-независима, изисква по-малко внимание и е много грациозна... Ох, не знам. Ти какво би си взел? А сигурен ли си?"

                  Скорпион: "Котка! Тайнствена и непредсказуема... Какво й е? "

                  Стрелец: "Кон, естествено! И да се надяваме, че ще има достатъчно енергия, за да издържи темпото ми!"

                  Козирог: "Аз ли ще му купувам храната?"

                  Водолей: "Хамстер. Ще му взема клетка с климатик, водоснабдяване и канализация... Ще му сложа тунелче, с което да може да преминава извън клетката и ще го огранича с фибростъкло... Не продават ли такива клетки? Простаци! Нищо, аз ще изобретя нещо много по-добро тогава..."

                  Риби: "Риби, естествено. Дори да ги забравя за седмица-две без храна и те измрат, бързо ще ги подменя... ако не забравя и това, де..."

                  Типичен коментар след секс?

                  Овен: "Хайде пак!!!"

                  Телец: "Ама как огладнях! Подай ми пицата."

                  Близнаци: "Къде е дистанционното?"

                  Рак: "А кога ще се оженим?"

                  Лъв: "Бях страхотен, нали?"

                  Дева: "Трябва да изпера чаршафите..."

                  Везни: "Ако на теб ти е харесало, значи и на мен ми хареса."

                  Скорпион: "Хмм... да те развържа ли?!"

                  Стрелец: "Не ми се обаждай... Аз ще ти се обадя!"

                  Козирог: "Имаш ли визитка?"

                  Водолей: "Искаш ли да пробваме нещо лудо другия път... например да сме голи?"

                  Риби: "Ъъъ... Как ти беше името?"

                  Каква е молитвата на вашата зодия?

                  Овен: "Боже, дари ме с търпение... И си го искам ВЕДНАГА, ЧУВАШ ЛИ?!!!!"

                  Телец: "Боже, дай ми сили да променя живота си... ама не веднага!"

                  Близнаци: "Ей, Боже (или Богиньо)... Кой си всъщност? Какъв си? Какво си? Колко сте? Изобщо не мога да си го представя..."

                  Рак: "Отче наш, знам, че не бива толкова много да завися от теб... но на кого друг да разчитам за важните неща в живота?"

                  Лъв: "Ей, тате, знам, че съм любимото ти хлапе и се гордееш с мен..."
                  Дева: "Боже, направи света едно по-добро място и не се издънвай като предния път."

                  Везни: "Господи, знам, че е крайно време да взимам решения сам, но искам да знам: какво мислиш ти по въпроса?"

                  Скорпион: "Боже, помогни ми да простя на враговете си, защото тези копеленца изобщо не заслужават!!!"

                  Стрелец: "О, всемогъщи, всезнаещи, всесилни, вечен Боже! Моля те за сто милионен път - помогни ми да не преувеличавам!"
                  Козирог: "Отче наш, мислех да се моля, но знам, че трябва сам да се справя с проблемите си, така че... все пак благодаря!"

                  Водолей: "Господи, едни казват, че си мъж... други, че си жена... А аз казвам, че всички имаме по нещо божествено! Така че, защо да ти се молим въобще?"

                  Риби: "Отче наш, ти, който си на Небето... Понеже животът е гаден и смятам да му друсна една стограмка, нека тежкото ми пиянство и махмурлукът след това бъдат в твоя чест... Наздраве и амин!"

                  Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели?

                  Овен: "Искам да говоря с управителя! Веднага! Мъртъв ли съм?! Не съм си и помислял, че може да ми се случи... Ами добре, тогава искам един кристален дворец върху облак с бяла светлина като онзи там!"

                  Телец: След като напусне тялото, Телецът осъзнава, че така остава без стомах и веднага се връща в него... И остава скептично настроен цял живот!

                  Близнаци: "Тук е страхотно... Направо приказно! Какви чудесни дворци, какви прекрасни облаци, колко светлина! Веднага ще звънна на близките ми, за да им разкажа... Каквоооо? Тук няма телефони ли?!? Връщам се!"

                  Рак: "Въобще не ме интересуват фактите! Раците живеем по 125 години! Точка."

                  Лъв: "Нееее, не съм мъртъв! Не съм, не съм, не съм, не съм! Какви са тези хора с крила и бели мантии? И защо пеят? Не са в правилната тоналност! Мога да пея по-добре от тях! Този пък кой го направи диригент..."

                  Дева: След като е работила неуморно 60 часа, девата се възнася, преминавайки през изключително добре почистен тунел... Тъкмо й харесва, когато се сеща колко много ще липсва на близките си и моментално се завръща в тялото си. Първото нещо, което прави, когато се пробужда, е да погледне колко е часът.

                  Везни: "Я! Какъв красив тунел... А това в края Исус ли е? Ами ако е Мойсей? Да вляза ли в тунела? Да се върна ли? А защо пък да не си остана тук? Имам идея! Ще си направя агенция за запознанства на самотни души... Да я реализирам ли?"

                  Скорпион: "Ние скорпионите имаме поне девет живота... Една смърт не може да ме уплаши... А и какво по-хубаво от един астрален секс, докато пътувам през тунела на светлината?"

                  Стрелец: "Хаха! Баси якото, човек! Издигам се... Хахаха! Много е забавно! Не, изобщо няма да се връщам обратно в тялото си, толкова време се опитвах да изляза от там... Колко съм любопитен сега, ако знаеш! Дали отделните религии са в отделни видове рай? Хаха! Представяш ли си? Ииии... много готин тунел... Хахаха! Супер яко!"

                  Козирог: Изключително трудно е да се внуши нефизическо съществуване на козирозите... Ето защо в рая всички получават голям наръчник с инструкции, съдържащ специална глава "Как да станем милионери в астралното пространство" и подробен SWAT-анализ на живота им.

                  Водолей: "Това ли е раят? Ами той изобщо не е организиран... И е скучен... Пълна мизерия е това! Къде мога да подам молба за ада? Там поне правилата са направени, за да се нарушават. " ...след което отива в Рая и започва серия кампании за реформи и подобрения.

                  Риби: Повечето риби рядко обръщат внимание на това, че са умрели. Някои индивиди имат смътни спомени за това как крилати същества в бяло са им казали, че са объркали пътя и …
                  Последно редактирано от cveti; 17-05-08, 19:48. Причина: повторение

                  Коментар


                  • До: Смяяяях....

                    Коментар


                    • До: Смяяяях....

                      http://www.vbox7.com/play:f045f066
                      http://www.vbox7.com/play:4a976d79
                      Последно редактирано от banjo; 22-05-08, 23:03.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • До: Смяяяях....

                        Някои от тези неща ме разсмяха много. Линкове за доста подобни колекции са пускани във форума, но тази ми беше непозната.

                        http://en.4you.100links.com/video/de...b3JyOppjM70Xf/

                        Поздрави!
                        Искам България чиста!

                        Коментар


                        • До: Смяяяях....

                          Ето на какво се натъкнах в събота.
                          На снимката е автора на сателита уникат изработен с много търпение.
                          Прикачени файлове
                          Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                          Място и хора към които да принадлежи ...

                          Коментар


                          • До: Смяяяях....

                            Като го гледам е жив, здрав и готов за нови дела...

                            Дано да са живи и здрави и пътувалите по мястото, където откраднатият знак е предупреждавал да се кара по внимателно.
                            Искам България чиста!

                            Коментар


                            • До: Смяяяях....

                              Добре го е барнал, ама не е подбрал добре изходния материал и го е поосакатил. С т'ва ограничение за 60 програми...
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • До: Смяяяях....

                                Знака не е откраднат а взет от склада със употребявани пътни знаци малко преди да ги откарат за претопяване .
                                Ако забелязвате той е от старата школа направен от 4 мм алуминиева ламарина от времето когато търговията с вторични суровини беше табу.На неговото място сега се мъдри нов новеничък тенекиен (от подцинкована ламарина)ограничител на скороста.

                                Поради полупланинския терен в района няма заготовки за сателитни приемници с повече канали ,просто няма знаци с цифри 70,80 а за 120 канални приемници не си и мечтаят.
                                Последно редактирано от Николай Колев; 03-06-08, 08:06. Причина: правописна грешка
                                Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                                Място и хора към които да принадлежи ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X