Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяяяях....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Смяяяях....

    Не мога да се оправя с правилното постване тук. Помагайте. Мисля че си струва.

    http://www.youtube.com/watch?v=0akGH...layer_embedded
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • От: Смяяяях....

      Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
      Не мога да се оправя с правилното постване тук. Помагайте. Мисля че си струва.
      Готово



      Тоя що кал събра под каската си, а и не само там
      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

      Коментар


      • От: Смяяяях....

        Това направо мЪ уби вижте допълнителната информация
        http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...751&f1=details
        Понеже и най-вероятно обявата ще изчезне:

        "ВАЖНО-прочети . . . Нов-внос Италия. Закупена е от град Априлия(вилна зона на Рим). Няма зима няма ръжда. Редовни документи. --ДИРЕКТЕН ВНОСИТЕЛ НА АВТОМОБИЛИ ЗАКУПЕНИ САМО ОТ ЧАСТНИ ЛИЦА-Колата е в невероятно техническо състояние. Без никакви удари и пребоядисванки разни. Не е напудрена или полирвана натурално състояние. САМО ЗА ЦЕНИТЕЛИ. Всички екстри за модела. Климатроника работи както и всички системи по колата чисто нови гуми Пирели. А как върви и как вози - като Мерцедес. УНИКАТ. . . . Думи нямам да опиша изживяването с това ЦЛК. Само да разкажа една случка. Идва колата в БГ и един приятел като я вида полудя. Дай вика едно кръгче да направя моли ми се цял ден викам му ок. слагам едни номера и потегляме до едно близко село по магистралата. Както си караше нормално и взе че даде рязко газ получи се светлинен тунел ушите ми заглъхнаха поглеждам към колегата няма го хващам аз волана и гледам онзи на задната седалка викам му кво става бре искам казва да се возя като куфар в багажника без чувства ми каза той. Както и да е озаптихме звяра. Бре чувам аз някакво пиукане в багажника отварям гледам 6 пиленца излюпени. А аз като тръгнахме сложих 6 яйца от магазина че пазарувах. Сигурно от високата скорост са се излюпили. Взимам ги аз и се прибирам гледам жената с 15 години по млада. Питам я аз кво става бре а тя ми вика. . . и аз бях в мерцедеса. . . . . ЧУДЕСА ПРИЯТЕЛИ ЧУДЕСА. . После водихме колегата да му леят куршум(беше се уплашил). Гледа жената и му казва: много си млад за да си ветеран от войната мерник излиза. А не бе бабо мерцедес кара бре казвам и аз. Умолявам клиентите не карали такава кола да предупредят. Съдействие на клиента за регистрация. . . И да се знае аз не продавам цена а разкошна кола. Разрешени са всякакви тестове. We speak English and Russian. ."
        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

        Коментар


        • От: Смяяяях....

          И аз от същия сайт, продава се витарка с газова уредба, монтирана по уникален начин

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpeg
Прегледи:1
Размер:83.6 КБ
ID:5399607
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Смяяяях....

            Тоя трябва да го осъдят за гавра с джипката.
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Смяяяях....

              http://vbox7.com/play:b7a5d1276b

              Коментар


              • От: Смяяяях....

                Е па този с Витарата е от Троян даже го знам и кой е, и мисля че е некакъв заварчик.

                Коментар


                • От: Смяяяях....

                  Първоначално публикуван от mir777 Преглед на мнение
                  Т'ва пиле ми скри шапката...
                  08седемшест5едно513четири

                  Коментар


                  • От: Смяяяях....

                    Еми,да от Троян е,даже тази витарка,си я караше много здраво,зимата няма закъсване,нито лете нито зиме,верно малко си е гавра,ама нема спиране!
                    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                    Коментар


                    • От: Смяяяях....

                      http://vbox7.com/play:dcf3f161e1
                      Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                      Коментар


                      • От: Смяяяях....

                        http://petel.bg/SHOK--NEMSKA-OVCHARK...SOZOPOL__20499

                        Коментар


                        • От: Смяяяях....

                          Нов модел на Мицубиши ? http://www.blitz.bg/news/article/150810 .... без коментар
                          Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                          A POS
                          0885600200
                          За момента пасажер

                          Коментар


                          • От: Смяяяях....

                            Или някой стар на Нисан???
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • От: Смяяяях....

                              Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                              Нов модел на Мицубиши ? http://www.blitz.bg/news/article/150810 .... без коментар
                              Ми то модела ясно... джипа се е търкалял .. митцу"беше" ли... патрул ли беше... ама да пишат, че е на дясната си страна и да сложат снимка как е полегнал на лявата - е те това вече не го разбрах... некоя девойчица ще да е от тия дето взимат интервюта от онуй нещо дето мяза...
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Смяяяях....

                                Като ходите в Мозмбик си вземайте хапчета за глава, че тамошният лек незнам дали ще е ефикасен.

                                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X