Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Сега ставам от леглото.Вчера беше страшно гаден работен ден.
    Девет часа зад волана,като слязох не знаех къде се намирам.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Добра вечер! Отворих си другата туба с червено винце. След малко мятам във фурната една "средна" (около Ф50см) пица с кашкавал и гъби, и квото има из следновогодишния хладилник. Наздраве!



      Последно редактирано от коко келеша; 04-01-16, 17:24.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        Добра вечер! Отворих си другата туба с червено винце. След малко мятам във фурната една "средна" (около Ф50см) пица с кашкавал и гъби, и квото има из следновогодишния хладилник. Наздраве!

        Aдашче, много ти се опразнило хладилото, бре!
        Поне некое саламче -така за цвят, нема ли?
        Наздраве!
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          И аз засядам. Днес ми беше доста студено на работата, ама сега ще компенсирам-печката гори здраво, и след малко ще ми е топличко.

          Наливам си една ракия, с руска салата.
          Наздраве.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            На ракии с пиуешка чорба,Наздраве!
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Ми налях си....и къде къде оп тука . Оф нещото което най-бързо свършва е почивката.....в неделя ае пак.... Та да не се увличам ми наздраве
              Последно редактирано от jaxan; 04-01-16, 18:49.
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве да е!
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Живко,де бше кЪт та нямаше бре!?

                  Наздраве!
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                    Живко,де бше кЪт та нямаше бре!?

                    Наздраве!
                    У немско съм Пламене, вече почти година. Има една карикатура на Илия Бешков ,Христос на магаре се разминава с владика в лимузина а от долу пише "Срещнаха се но без да се познаят". Тази година на Приморско ние с теб май така я направихме....А наздраве
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:530977_3970527465506_1975720513_n.jpg
Прегледи:1
Размер:33.3 КБ
ID:5697745
                    Последно редактирано от jaxan; 04-01-16, 18:59.
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Тая година на Приморско нямаше време за нищо, много къси ги правят тия събори.

                      Наздраве!
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        Тая година на Приморско нямаше време за нищо, много къси ги правят тия събори.

                        Наздраве!
                        Верно Виве ....на 4-ти вечерта се прибрах и веднага на 5-ти сутринта дойдох....то за два дена кво по напред...
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                          У немско съм Пламене, вече почти година. Има една карикатура на Илия Бешков ,Христос на магаре се разминава с владика в лимузина а от долу пише "Срещнаха се но без да се познаят". Тази година на Приморско ние с теб май така я направихме....А наздраве
                          Понеже почти никой не познавам,си стоях във бокса.На културно-масовите прояви присъствах,но пък не се сещам да съм те мяркал,имаше бира наливна на корем и други глезотии.

                          Наздраве!
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Айде едно наздраве от мене. Днес мноо боксуване имаше. Ивекото нещо ама ич не е умее се движи на сняг
                            Наздраве
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                              Ми налях си....и къде къде оп тука . Оф нещото което най-бързо свършва е почивката.....в неделя ае пак.... Та да не се увличам ми наздраве
                              Ооо, Живе!
                              У туй- Немското, не ти ли дават да пиеш, и Вай-Вай нет нямаш ли?
                              По кой край на Дряновско те е изгонила буля?
                              Наздравийе! Цум вол сиреч, за Живко!
                              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                                Понеже почти никой не познавам,си стоях във бокса.На културно-масовите прояви присъствах,но пък не се сещам да съм те мяркал,имаше бира наливна на корем и други глезотии.

                                Наздраве!
                                Не се ли разкарваше с едно АТВ или бъркам. Погребението на джипа не беше ли при вас?
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X