От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Добра ви вечер и от мен!
Малиииииии какъв студ направо бръсне. Затова съм на моето любимо винце.
Наздраве.
Добра ви вечер и от мен!
Малиииииии какъв студ направо бръсне. Затова съм на моето любимо винце.
Наздраве.
Тук са 35 потребители онлайн. 0 потребители и 35 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар