Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    Кисело зеленце и мелнишко-сандански червен еликсир. Наздраве!
    Тоя па... А аз си мислех, че само Веселка пие червено вино и мези с кисело зеле. Имало и други извратени...

    Аз съм си на кисело зеленце също, но с ракийка, нещо много по-приемливо, според българската традиция.

    Наздраве.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Гледам сте се ориентирали,Наздраве с ракии!
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
        Е ние да не се занимаваме с умности по цял ден? И това ще мине. Я да черпя още една песен, днес съм на тема Рамщайн:

        Я да черпя и аз...



        Пак наздраве

        Какви интересни времена ни чакат, ей...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Ко станало?

          Наздраве!
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Вени да не продаде мерцедеса ...наздраве
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве да е!
              Нищо не мога,и нищо не знам...

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Ооо, бат'Вени добре дошъл бе. Готин кавър, колкото и да не го харесвам плешивия чалгаджия...

                А като е тръгнало на кавъри на Рамщайн-ето моя принос:



                И разбира се наздраве.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Спондж Боб квадратни гащи.... Коле, тва не е кавър, оригинала си е на песента. Клипчето е децко...

                  Наздраве!
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                    Вени да не продаде мерцедеса ...наздраве
                    Ама как да го продам, бе...
                    От север така го пазят от продажба, все едно че АЕЦ-а ще продавам, барабар с охраната - без пари, при това...



                    Я да ви кажа една интересна приказка, като стана въпрос за козлодуйската охрана - лични спомени.

                    Преди много години баща ми ме заведе на гости - с един много важен човек за ВМЗ-Сопот, който му беше съученик, на гости на друг много важен човек - от АЕЦ-а.
                    Няма да споменавам имената им сега, ама ако някой се интересува... Татко почина, от другите двама само единия е жив, все още..

                    И понеже тия хора бяха от категория, на които никой не можеше да им откаже нещо, и стигнахме до Първи реактор на АЕЦ.а.
                    Тогава това беше една много голяма бетонена постройка, с много дебели стени.. Пуска беше още далеч.
                    Е, тогава ни разрешиха да влезем в Първия Реактор..

                    Баси реактора - беше една бетонна изба, с една много, ама много дебела стоманена врата, като тия, дето ги дават сега по филмите за трезорите.
                    На пода имаше пръст, и някъде нагоре светеше една никаква крушка мъждива..

                    Първи реактор..
                    Аз тогава бях първокласник, и годините бяха......много назад

                    Останаха ми спомени само, как може да изглежда бетонна стена, дебела почти два метра, със съответната врата...
                    И да вървим, и да гледаме, със стадо старшини около нас, с калашниците, и с тъпия поглед - направи ми впечатление, макар и пикльо тогава.

                    Имам и доста други впечатления...

                    ама..

                    аре наздраве, пък на охраната там - да си..
                    светят нормално, дет` се вика

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                      Спондж Боб квадратни гащи.... Коле, тва не е кавър, оригинала си е на песента. Клипчето е децко...

                      Наздраве!
                      Знам ма, сега уроци по хеви метъл ли ще ми даваш... Обаче клипчето кефи, как са го компилирали. Я виж кви думи знам, а...

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение



                      Баси реактора -
                      На пода имаше пръст, и някъде нагоре светеше една никаква крушка мъждива..

                      Първи реактор..
                      Аз тогава бях първокласник, и годините бяха......много назад
                      Много ме кефи този начин на изразяване-уж ПЪРВИ реактор, уж голямата работа, а на пода пръст...

                      Радвам се Вени, че преместването в другия крачол върви успешно

                      И разбира се-наздраве.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        За баг-щом като квадратните гащи не ти мина за кавър, какво ще кажеш за това:



                        Този украинец направо ми скри шапката, как я пее тази песен. То в нета има и други такива подобни изпълнения на талантливи хора, но този ми пълни душата, не мога да обясня защо, ама много ме кефи да го слушам.

                        Наздраве ти.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Пеенето на чужди песни (дори да го праиш добре) не значи "кавър". Иначе изпълнението си го бива, яко.

                          Наздраве!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            За баг-щом като квадратните гащи не ти мина за кавър, какво ще кажеш за това:



                            Този украинец направо ми скри шапката, как я пее тази песен. То в нета има и други такива подобни изпълнения на талантливи хора, но този ми пълни душата, не мога да обясня защо, ама много ме кефи да го слушам.

                            Наздраве ти.
                            Ако не гледаш клипа си го сбъркал сто на сто!Браво!

                            Наздраве!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              ...



                              Този украинец направо ми скри шапката, как я пее тази песен. ...., но този ми пълни душата, не мога да обясня защо, ама много ме кефи да го слушам.

                              Наздраве ти.
                              Аз мога!
                              Премрежвам очи и ми мяза... на теб, на младини

                              Наздраве
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Я, сват ми, де се затри кът мъда у съдрани гащи бе, пустиняк?

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 75 потребители онлайн. 0 потребители и 75 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X