От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Да пия ли бир или да
Ае ставам и си наливам и казвам наздраве
Да пия ли бир или да
Ае ставам и си наливам и казвам наздраве

Тук са 24 потребители онлайн. 0 потребители и 24 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар