Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Аз допреди малко бях на нивата с людоеда.
    Ама успях да подготвя земята, и утре с лапето ще идем да засеем слънчогледа.

    И накрая тъкмо да си тръгна от село-не мога да отключа камиончето. Брата го заключил по някакъв странен начин(ама не си признава какъв), та не може да се отключи с ключа. Нейсе, поизнасилих малко джама, и с една пръчка с кука накрая бръкнах, та дръпнах дръжката на отсрещната врата. Ама половин час си играх...

    Наздраве на всички. Бира със солети от месо.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
      Да, тя и моята е с такъв редуктор! Колко тона дърпа твоята лебедка?
      Аз имам тук едни лебедки, едната е с игорял мотор, обаче са малки - до около тон и половина мисля че са, но мога да прегледам какви са им зъбчатките вътре, те също са със планетарни редуктори!

      Наздраве!
      12000lb. superwinch. В понеделник ще ходя до една фирма тука ,ще им покажа за кво става въпрос и дано да мога да ми изработят нова.
      Наздраве на будните!
      0884 987 137
      В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Ко сте разфърляли тия чарколяци от планетарни редуктори по масите в бара, няма къде човек да си остави чашата.

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
          Ко сте разфърляли тия чарколяци от планетарни редуктори по масите в бара, няма къде човек да си остави чашата.

          Наздраве!
          С тях затискаме покривката,да не я отвее вятъра. Наздраве.
          0884 987 137
          В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от zemooo99 Преглед на мнение
            12000lb. superwinch. В понеделник ще ходя до една фирма тука ,ще им покажа за кво става въпрос и дано да мога да ми изработят нова.
            Наздраве на будните!
            Наздраве!
            Ако е правозъбо колелот(зъбчатката),може да я изработя,метни някоя снимка да преценя.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Да с прави зъби е,ама я свалих в гаража на едно приятелче,а той утре няма да е тук.Снимки евентуално в понеделник.
              0884 987 137
              В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Аз пък се преместих в лятната резиденция в Бистрица, ама нещо много студено. От година на година става все по-студено. Гледам и снегът на Витоша е много ниско. По туй време друг път е по върховете.
                Нещо много се разприказвах! Сигурно е от студа и ще си сгрея чаша вино.
                Наздраве!

                Забравих да питам има ли цесекари?
                Пак наздраве!
                Последно редактирано от bojitch; 04-04-15, 23:17.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                  Аз пък се преместих в лятната резиденция в Бистрица, ама нещо много студено. От година на година става все по-студено. Гледам и снегът на Витоша е много ниско. По туй време друг път е по върховете.
                  Нещо много се разприказвах! Сигурно е от студа и ще си сгрея чаша вино.
                  Наздраве!
                  Ей това нещо ,така и не можах да се науча да го пия.Предпочитам го добре охладено. Наздраве!
                  0884 987 137
                  В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Сигурно щото си студоустойчив. При мен, ако е под 25*, значи е студено и се сгрявам с топли напитки.
                    Впрочем, червеното се пие на стайна. Бялото може и по-хладно.
                    Наздраве с греяно червено! А, дига му се и градуса!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Хич даже не съм студоустойчив,лятно време ходя с юргана на плаж. Знам за стайната температура,но въпреки всичко го предпочитам охладено.Както се казва : питието студено -жената гореща.Наздраве!
                      0884 987 137
                      В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добро утро!

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:chestita-Cvetnica.png
Прегледи:2
Размер:280.5 КБ
ID:5652576

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:575410_495379530527784_1632653887_n.jpg
Прегледи:2
Размер:91.8 КБ
ID:5652567

                        Който се познае да почерпи! Наздраве с кафе!

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3_4_102.gif
Прегледи:12
Размер:49.3 КБ
ID:5652568
                        Последно редактирано от коко келеша; 05-04-15, 06:54.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добрутро!
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                            ама нещо много студено. От година на година става все по-студено.
                            Ми като нямаш какво да те топли... Я какъв си сух.

                            Майтап, то времето е такова-през деня се изпотявам, а вечер зъзна пред компютъра, и само мързела ме спира да ида за дърва до мазата и да запаля печката.

                            Добро утро, на кафенце, и след малко тръгваме с лапето да сеем слънчоглед.
                            Да видим как ще се представи новата(стара) сеялка от Тишо.
                            Последно редактирано от ISG; 05-04-15, 09:15.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добрутро!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добро утро !
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 67 потребители онлайн. 0 потребители и 67 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X