От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Наздраве от мен, с ракия и катък. Виве шъ чакаме Кольо.
Наздраве от мен, с ракия и катък. Виве шъ чакаме Кольо.
.
Тук са 49 потребители онлайн. 0 потребители и 49 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар