От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Добрутро. Нема ток ни в къщи, ни в офиса. Половин метър сняг че и повече.
Добрутро. Нема ток ни в къщи, ни в офиса. Половин метър сняг че и повече.
Тук са 212 потребители онлайн. 0 потребители и 212 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар