От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Ако съм обидил някого - Прощавайте!
Простено да ви е!
Наздраве!
Ако съм обидил някого - Прощавайте!
Простено да ви е!
Наздраве!
Тук са 167 потребители онлайн. 0 потребители и 167 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар