От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Добро утро и от мен.
Тази сутрин без кафе, че брата няма, та направо започваме с дооправянето на месата.
Добро утро и от мен.
Тази сутрин без кафе, че брата няма, та направо започваме с дооправянето на месата.

! Наздраве
!
.
!
Тук са 34 потребители онлайн. 0 потребители и 34 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар