От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Що бе? Да не си оправял кръстове
?
Наздраве.
Що бе? Да не си оправял кръстове
Наздраве.
За твое здраве! Другия Сашо да не се спотайва! 


Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар