Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Това място ми изглежда познато...
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      ИдЯлни! Както винаги!

      На кафенце!
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        И аз се прибрах.
        Сега ми е празно в душата, ама то винаги е така след сбирка с добри другари.
        Няма смисъл да казвам, че всичко беше супер, то си се подразбира.

        Само ще открехна леко завесата, и ще ви кажа, че Вива снощи цяла вечер свири на новооткрит музикален инсструмент, ма няма да казвам какъв, че ще ме вкарат в банята.
        Би трябвало да има снимки, ще видите.

        Наздраве на който е започнал, аз след малко.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Бира. Наздраве !
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве с биричка от консерва!След малко ще вървя да си сглобя нещо за рикиите...
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Добра ви вечер!
              Още не мога да привключа на "домашен режим" ... след онова приказно място .. пък утре като се появя на работа, шокът ще е по-голям ...
              По подобен начин се чувствах и след събора и след Каварна рок ....
              Наздраве на всички .. имам си биричка .... И няколко снимки , които вероятно ще покажа утре,щото сега от таблета няма как
              Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Никой ли не пийва нещо тая вечер?
                Да не би да сте "снощни" ....

                НАздраве!
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Те са си направо утрешни...
                  Аз съм на ракия с краставици.
                  Наздраве да е!
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Ааа, на биричка сме. Наздраве!
                    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Аз съм на ракийка с остатъците от вчерашното кисело зеле.
                      Та наздраве.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Маани-маани!

                        Що ме болят двете колена, лакътя и кутрето на дясната ръка!?

                        Маани-маани!

                        Кротко наздраве с биричка
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве на прибралите се , наздраве и на нас очакващите още снимки ....и разкази де ....Гриша що те боли кутрето
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Наздраве!На ракии и зелева салатка.

                            P.S. Я някой да направи "резюме" на съботната вечер!?Да не посочвам...
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Вече с червено винце и пилешки пържоли. Наздраве !
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                                Наздраве!На ракии и зелева салатка.

                                P.S. Я някой да направи "резюме" на съботната вечер!?Да не посочвам...
                                Някак си се излюпихме и нападнахме мекиците (ей златни й ръце на госпожата, хвала, Пламски), след което се замъкнахме на културно мероприятие, без Кольо. Де се е чуло и видяло Кольо и култура на една място. Общото между тях е само в заглавната буква. Приключи там каквото беше и заседнааа ме на маса. По никое време се появи и Багера. И като му дръпна една свирня на един ми ти инструмент... ум да ти зайде. Баси инструмента!!!
                                С две думи не сме правили нищо нередно, освен,че аз се Увъртях в едни л@йна до ушите, докато с Дидо правехме търкал, пак без Кольо. Не знам що! Сигурно е знаел, че там е на кучето тоалетната и е предвидил последвалото пране...
                                Бочката пи пепси и накара Соня да ближе... ракия
                                Картеста е модератор и в "бгмама". Сам си призна, както и всички, че имат регистрации там. Освен мен и още един-двама нормални, имаше и такива на сбирката.
                                Мусаката беше чудна...

                                Горе-долу това беше, нищо интересно

                                Наздраве.
                                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 41 потребители онлайн. 0 потребители и 41 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X