От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Миро,вземи поне кръсто-управителя
Че колкото нещо ще носят...
Наздраве.
Миро,вземи поне кръсто-управителя

Че колкото нещо ще носят...
Наздраве.
Тук са 30 потребители онлайн. 0 потребители и 30 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар