Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве!На ладна бира.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
      Като модератор с права в тази част на форума, много ме сърбеше да изтрия снимката, на Е-вгени, защото причинява стомашни и ментални увреждания на дамите от бара!
      Това е в разрез с правилата - поне моето тълкувание е такова.
      Не броя собствените си слюноотделяния и резки стомашни колебания! За това:
      Следващи такиВИ постове ще бъдат изтрити без предупреждение, особено ако ме заварят в гладно състояние!
      А за да не ме заварват в такова неблагоприятно състояние на ума и стомаха - пращайте по кифтенце-две и няма да имате проблеми!
      Наздраве на тези, дето могат да си позволят тоя лукс да мелнат по една обедна!
      Назкайве - поредното!
      ГоспОдине Иванийе, вий като сте приет за члень на онуй скверно миасто- СлаТкарницата Му,
      що се мешавита тука в нашите си тука слюно, биро и прочие отделителни и приемателни процеси, ъ?
      Нали ний, за вас с Преца, сме една долна пасмина алкохолясници,
      дето от дума не разбират и само гледат как да унищожат световните запаси от горими материали (визирам C2H5OH).
      Та после да не можете вий-трезвенчовците да се топлите с тях, ъ?
      Наздраве с последни глътчици бирено отопление.
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
        ......
        Айде сега, като сме трезвеници и да не ядем.
        Не стига, че се мъчим да не пием, та да има повече за вас, пък сега и пържолките, ребърцата и наденичките ти се досвидяха.
        Барем да бяха твои, пък то .. Изплюска ги еднолично онзи пустиняк!

        Наздраве!
        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
          ГоспОдине Иванийе,....
          Шшшшшт, бре. Изказването на Ванката е най-мъдрото нещо, което съм срещала наскоро. Подкрепям с две ръце. Баня за всички, дразнещи дамските стомаси!!!

          Наздраве!
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Дани ... те ти модераторска дума
            Ма как само се притеснили за дамите ....
            Да пробвам да предложа на дамите някои упражненийца .... за след хранене .... аз съм ги пробвала

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Yoga-3.jpg
Прегледи:1
Размер:59.4 КБ
ID:5615493

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Yoga-4.jpg
Прегледи:1
Размер:63.6 КБ
ID:5615494

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Yoga-5.jpg
Прегледи:1
Размер:55.0 КБ
ID:5615495

            Моля, ако модераторът не одобрява снимките ... просто да ги забърше
            Последно редактирано от Son4o; 09-10-14, 13:45.
            Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Мерси, Сонче
              Ей сега от 14 ч. имаме общо събрание. Отивам, правя шпагат на трибуната и ги почвам ... по нервите

              Наздраве!
              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                Дани ... те ти модераторска дума
                ..............................................................................................................
                Моля, ако модераторът не одобрява снимките ... просто да ги забърше
                Ся модератора като е на диета - поне да види менюто!
                Сонче, абе теа упражнения ми се виждат сложнички - туй на първата и третата снимка например, ако го направя - Либхерчето ша трябва да ми праща багер да ме вдигне!
                Не виждам какво има пред мацката на втората, ама за да направя такова упражнение пред мен трябва да е на Гената блюдото и съответното пиене за него.
                @ dedo Koko - аз винаги съм твърдял, че съм трезвеник 5-6 дена в седмицата.
                Пък и нищо човешко не ми е чуждо!

                П.С. Ние трезвениците харесваме Вас алкохолясниците! Все ще се влеете в наште редици, я поради препиване, я защото сте се осъзнали....
                Наздраве - който с квото
                Последно редактирано от ISG; 09-10-14, 13:14. Причина: ПС
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Сонче, таз мома да не е главният Му спонсор и млекопредоставител?
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                    Дани ... те ти модераторска дума
                    Ма как само се притеснили за дамите .... за след хранене ....
                    Да пробвам да предложа на дамите някои упражненийца .... за след хранене .... аз съм ги пробвала

                    [ATTACH=CONFIG]745205[/ATTACH]
                    Моля, ако модераторът не одобрява снимките ... просто да ги забърше
                    Мхм, като гледа дедо ви- тая булка бая бозичка е пила на млади години, та не виждам да има нещо за отслабване...
                    Ама както казах по-горе- целокупното женско съсловие не се съобразява с мъжкио поглед.
                    Гимнастикувайте си тогава.
                    Аз отивам да си турна едно кайве за следобедно.
                    Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                    Ся модератора като е на диета - поне да види менюто!

                    Не виждам какво има пред мацката на втората, ама за да направя такова упражнение пред мен трябва да е на Гената блюдото и съответното пиене за него.
                    Тъй- тъй, ще си признаеш най накрая че си корумпирана и подкупна личност,
                    и си се писал в клубът Му, щото те е черпавал с ютата рикия, ама...

                    @ dedo Koko - аз винаги съм твърдял, че съм трезвеник 5-6 дена в седмицата.
                    Пък и нищо човешко не ми е чуждо!
                    Виж горното де!
                    П.С. Ние трезвениците харесваме Вас алкохолясниците! Все ще се влеете в наште редици, я поради препиване, я защото сте се осъзнали....
                    Наздраве - който с квото
                    Айде да не наричаме времето между две пиенета трезвост, а?
                    По-скоро, правилно е да се нарече ненапитост.
                    А от вас очаквам да не правите на такъв, какъвто не сте.
                    Макар и един два дни седмично потребявате, нали, господине?
                    Че къф трезвеник сте тогиз.
                    Той и преца е от същата порода, ама като поповете едно време- дето блажили през пости, вика:
                    "Не ме гледай какво правя, а слушай що ти думам..."
                    Последно редактирано от dedoKoko; 09-10-14, 13:30.
                    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                      Ся модератора като е на диета - поне да види менюто!
                      Сонче, абе теа упражнения ми се виждат сложнички - туй на първата и третата снимка например, ако го направя - Либхерчето ша трябва да ми праща багер да ме вдигне!
                      Ще свикнеш ... първоначално може би ще изпитваш нечовешки болки в слабините ...

                      П.п. Защо всички шеФки гледат лошо, когато видят, че на някой му е кеФ и просто се усмихва .....
                      Последно редактирано от Son4o; 09-10-14, 13:58.
                      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                        Ще свикнеш ... първоначално може би ще изпитваш нечовешки болки в слабините ...
                        Е с ей това го отказа да се гимнастира. Бива ли баш там болки?
                        Кафе!
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Дедо, какъв е този чаршаф, бре
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Яз тука- чаршафи не видох- само писаници разни. И ти ли ш'ми'са пишиш трезвеничка, а ?
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                              Яз тука- чаршафи не видох- само писаници разни. И ти ли ш'ми'са пишиш трезвеничка, а ?
                              Оо, ще се обиждаме ли вече?
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Евгени какви страсти разпали само с основното си ястие, а?
                                Ами ако беше снимал и предястието и десерта?
                                Не ми се мисли ))

                                Наздраве!

                                P.S. Свърши ни събранието. Не се наложи да правя шпагат. Скарахме си се спонтанно
                                Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 37 потребители онлайн. 0 потребители и 37 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X