Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Саше, ми то у таа рецепта нема мЕсо бре
    Дедо Коки, налех си един водкен по твое здраве!
    Наздраве
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Супер съм!
      Даже се чудя, дали ако утре Надя звънне и иска да си поговорим, дали да не я отрежа.
      То свободата било хубаво нещо. Особено щом децата са големи, и животът с един родител няма да им се отрази сериозно на психиката.
      Не може да не се отрази де, то на възрастни се отразява, ма не е като да са на по 10-12...

      Наздраве.
      Адаш, и аз мислех тъй преди 4 години, ама издържах само 2 месеца.
      Таа мисли го отвсякъде по пет шест пъти и тогава отсичай.
      Наздраве.
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Деде, честит рожден ден, да та ева!
        Жив и здрав да си ни!
        Наздраве!
        Р.П.(RFF) 0898677590
        Пътна помощ
        ДЕНОНОЩНО

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве, змейове!

          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
            Наздраве, змейове!


            Ооооооооо, Тигре, наздраве бре!
            Р.П.(RFF) 0898677590
            Пътна помощ
            ДЕНОНОЩНО

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
              Жоре,тя що искаше да види показанието на дрегера?
              За да се гордее още повече с Мен,,!!!
              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
              -----------------------------------------------
              Питието определя съзнанието....
              -----------------------------------------------
              0887770735

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Дек си бре, да та за..ева!
                Наздраве, Румба!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Привет!
                  Коля, не се кахъри бе брат...
                  Знаеш за мен...говорихме си на събора...Като БАЩА колкото можеш да помогнеш...ПОМОГНИ...ако оценят децата, добре...пък аз ли...ами все ще си намеря някоя дама и ще си създам ново семейство...
                  Ти да си жив и здрав...Децата ти също...
                  Успех...
                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Супер съм!
                  Даже се чудя, дали ако утре Надя звънне и иска да си поговорим, дали да не я отрежа.
                  То свободата било хубаво нещо. Особено щом децата са големи, и животът с един родител няма да им се отрази сериозно на психиката.
                  Не може да не се отрази де, то на възрастни се отразява, ма не е като да са на по 10-12...

                  Наздраве.
                  Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                  .................................................................................................
                  Е. Абу

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Наздраве!

                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                      Адаш, и аз мислех тъй преди 4 години, ама издържах само 2 месеца.
                      Ха, не съм бил само аз.
                      Но както вече казах-топката е в нея. Аз няма да и се моля и да проливам сълзи да се върне. И без нея ми е достатъчно кеф, та не ми е и много мъчно, даже напротив.
                      Ако реши да се върне-с радост ще я приема обратно, но вече с някои условия, то всичко на този свят се плаща.
                      Далеч съм от мисълта, че съм бил безгрешен в над 20 годишния ни живот, и може би точно сега си плащам за това. Но и тя не е безгрешна, а да се правя, че за мен е светица-моля, моля...
                      Всеки да си сърба каквото си е надробил. Аз имам много възможности пред мен, както и тя де. В краен случай мога да се забия а село, да си завъдя 20 кокошки, 2 прасета(лозе вече имам) и няколко заека, да постегна оранжерията за ранни домати, казана за ракия си работи, какво друго му трябва на човек...

                      Брат, ще ме приемеш ли в твоята къща, ако се наложи?

                      Наздраве.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Навсякъде, даже и в най- добрите англииски семейства, има такива
                        моменти, Коле.
                        Въпроса е до колко силни сме да ги преодолеем( преживеем) и да продължим нататък по пътя.
                        Като се видим ще ти раздувам...
                        Бре нема ли некой да пусне We Roll, че не мога от тиливоня.
                        Наздраве.
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Привет!
                          Коля и правилно...на сила хубост не става...даже по лошо...
                          Ако тя не оценява, че си се блъскал толкоз години за семейството...ами за неина сметка...ГОСПОД, каил не става брат...и да се молиш...няма файда...
                          Аз не се молих...болеше, но не...просто попитах при срещата ни от сега на къде?
                          Нямаше отговор...
                          Всеки решава сам за себе си и аз мисля, че ти си зрял човек и ще вземеш правилното решение за теб...
                          Успех...


                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Ха, не съм бил само аз.
                          Но както вече казах-топката е в нея. Аз няма да и се моля и да проливам сълзи да се върне. И без нея ми е достатъчно кеф, та не ми е и много мъчно, даже напротив.
                          Ако реши да се върне-с радост ще я приема обратно, но вече с някои условия, то всичко на този свят се плаща.
                          Далеч съм от мисълта, че съм бил безгрешен в над 20 годишния ни живот, и може би точно сега си плащам за това. Но и тя не е безгрешна, а да се правя, че за мен е светица-моля, моля...
                          Всеки да си сърба каквото си е надробил. Аз имам много възможности пред мен, както и тя де. В краен случай мога да се забия а село, да си завъдя 20 кокошки, 2 прасета(лозе вече имам) и няколко заека, да постегна оранжерията за ранни домати, казана за ракия си работи, какво друго му трябва на човек...

                          Брат, ще ме приемеш ли в твоята къща, ако се наложи?

                          Наздраве.
                          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                          .................................................................................................
                          Е. Абу

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            За тебе, деди!
                            Наздраве!

                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Аз говорех за другото- We will rock you на Куин, ама го сбърках, а и Рони си го бива.
                              А наздраве.
                              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Къде рок, там и рол, деде!
                                Наздраве!
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 80 потребители онлайн. 0 потребители и 80 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X