Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Коле,не убеждавай никого в нищо. Просто го погледни откъм хубавите страни, а те са значително повече.
    Саше, кучтета не са сами.Поне моят и ходи по всички кучки в селото, които хареса.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Ъхъ, засега виждам само хубавите неща.
      Е, ще ми липсва наличието на човек до мен с който да си споделям разни неща от ежедневието, човек който да чувствам най-близък от всичките 7 милиарда, мечтите за старини с именно този човек, добрия секс, добрата кухня, грижата за битовите неща...

      Но пък от друга страна печеля свободата да пърдя в апартамента когато си поискам, да се занимавам с франко по всяко време, да ходя с него по състезания без да се притеснявам от реплики от рода на "Вратата на банята плаче за смяна от години, и не я сменихме, ама намери 300 лева за да идеш на състезание"...

      Абе всяко зло за добро, и обратното. Въпрос на свикване, търпеливост, гледна точка...

      Абе всичко е психология, защо не последвах ученическата си мечта, и да уча психология, а учих за телевизионен техник...
      Сега нито едното, нито другото.

      Наздраве.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        Коле,не убеждавай никого в нищо. Просто го погледни откъм хубавите страни, а те са значително повече.
        Саше, кучтета не са сами.Поне моят и ходи по всички кучки в селото, които хареса.
        Брех, много курназ момчета тука бе! За съжаление е интересен момента, когато кучките в селото захванат да гледат в друга посока. И не ми обяснявайте как тогава ще... се обесите, си прережете вените, се отровите от пиене или ще прескочите мантинелата на некой завой по Витиня заедно с любимата джипка.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве!Коле,не се Коси,то жИна,не е кат хората,ще и мине.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            Брех, много курназ момчета тука бе! За съжаление е интересен момента, когато кучките в селото захванат да гледат в друга посока. И не ми обяснявайте как тогава ще... се обесите, си прережете вените, се отровите от пиене или ще прескочите мантинелата на некой завой по Витиня заедно с любимата джипка.
            Това не го разбрах.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Не се кося бе, колко пъти да го казвам.
              Засега гледам на това като на възможност.
              И понеже съм си старомоден, и семейството за мен е едно от най-святите неща-надявам се булката да се вразуми и да си продължим семейството.
              Но ако не стане-не го приемам като трагедия, а както казах като възможност за нов живот.

              Ще имам интересни времена, ама де да видим.

              Наздраве.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                И кучетата одъртеват.
                Пак им се ходи по сватби, ама не е същото.
                Наздраве!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  Това не го разбрах.
                  Рано или късно започват да не те харесват, и започваш да оставаш на сухо.
                  Тогава е въпрос на характер да не се метнеш през някой от мостовете.
                  Ма който знае 2 и 200(както пак споменах по-горе) може да мине през това без поражения.

                  Наздраве, и смятам да ви оставям.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Добре - оказва се че ти не си Майстора, а тя не е Маргарита.
                    Алтернативите - оставате заедно и вгорчавате живота си взаимно, или се разделяте (макар и временно) и всеки получава нов шанс с нови възможности с поуките от миналото.
                    Има и трета - живеете заедно, оправяте се с битовизмите, но всеки има собствен живот, собствени приятели и собствени интереси.
                    В много случаи, хората обичат не това, което Е партньорът му а това, което иска той (тя) да бъде. В един момент се вижда, че моделирането не върви в "правилна" насока и се случва нещо, съвсем закономерно в такива случаи...
                    Някои неща са като съветска кола - с тях не се свиква а се търпят.
                    В миналото ми казваха - "Или аз или мотора!" , - имам два мотора и ... друга жена, че даже и детенце.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Добре казано.
                      Наздраве!
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Нема го Тишо. Щото е фен на Гершуин и бех предвидил нещо за него, но пак ще го пусна, па белким ви хареса. Абе, за лека нощ се е утепало!

                        The man I love

                        Най ми звучи в изпълнение на Майлс Дейвис с Модерен Джаз Квартет, но на пианото, вместо Джон Луис, е Телониус Монк.



                        Наздраве!
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Нашият отговор, ма да не стане кат снощи:



                          Аре и нещо цветничко, наздраве на издържалите!

                          Последно редактирано от коко келеша; 03-09-14, 23:40.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Що? Кво станало снощи?
                            Наздраве!
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Нещо май се понабирих в мазата, че сега си хапвам изстиналата вечеря и ви чета на фона на точно тематичните за късния бар- джаз поздрави от Божката и Кокича. Бравос!

                              Терсене ми стана за набор 88- демек за Колето,ама всяко чудо за три дена.
                              То и с моята булка не сме цвете за мирисане, къде се колим, къде ютии подхвърчат, ама ура тута сме пак заедно.
                              И то май сме заедно , защото не и давам пари за еднопосочен билет.
                              Споко Коле, пак на твоя ще кацне тая моя наборка.

                              Наздраве бирено!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Едно дълго и психарско за къде леглото. Наздраве и лека нощ, че утре/днес първото кафе пак ще ми се появи към 10.

                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 15 потребители онлайн. 0 потребители и 15 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X