Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Ах, Тигъре! Жестоко - благодаря

    Наздраве!
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Дядо попе!
      Как е водкена?
      Шун (хм...) чица, има ле?
      Жив и здрав!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Айде, така лекинко се изнасям . Наздраве и лека нощ!
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Нета се върна,козата я няма.
          Ех Коле, ще те бива и тебе брат,казах ти да кажеш Наздраве ,а ти пак с твоите гъзарии.
          То се е видяло, че така ще се бъзикаме ,ама аз да си кажа моето семпло и чисто: Наздраве на бара!
          Поздрав с WAR-ВАР, не оная за варосване при евтино погребение на мангал.

          Това си е ърли 70-те, а Ерик Бърдън има бая стаж в тая банда.
          Наливно наздраве!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Още една велика композиция, написана през далечната 1914 година от американския блус композитор Уилям Хенди.
            Saint Louis Blues

            Най-добре ми звучи аранжиментът на Луис Армстронг.
            Заповядайте:



            Наздраве!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Божич, каквото и да кажа братле поздрава кефи толкова, че няма какво да кажа.
              Определено Луи докосва дълбоко с тромпет и трамбова,но като извади глас и аудиторията мълчи, а динамита гърми в сърцата.
              Велик е!Браво!
              Наздраве!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Евала, Божко!
                Наздраве!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Айде успех на църниот на СПА!
                  Наздраве!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Алилуя!
                    Наздраве!
                    Странно как и той, както и всички талантливи пилоти, са мразени от феновете на статистиката и посредсвените си любимци.
                    Хам и Алонсо са пилотите.
                    Рикардо и Ботас са истински.
                    Пръстчето най сетне си отиде, където му е мястото.
                    В класата на Бътън и Розберг.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                      всички талантливи пилоти, са мразени от феновете
                      Абе и аз не харесвах Шуми, ама му отдавам заслуженото.
                      Спа е малко кофти писта и там си трябва майсторлък. Еле пък ако завали.
                      Айде стига спам!
                      Наздраве!
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Кой се прозява диво с бира в ноща?

                        Няма видео,слушаш с кеф и носталгия или затваряш.
                        Като лапе благодарско на бащата ги гледахме на концерт в Добрич.
                        Цял ден на село ковахме чардак за тютюна, опънахме найлона и хайде мойто момче да те заведа на концерт.
                        Радост неземна,баси разменял съм колички от мачбокс за плакат на Щурците.
                        Ех детство....
                        Наздраве!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение


                          [ATTACH=CONFIG]734901[/ATTACH]
                          Саше на балдър бири като я гледам тая пишка,ще ти я отлея от бронз даже няколко ще ги накичим,стругар ще ти ги довърши и щом няма напън и щуцери ще навием.
                          Даваш ми я, правя ти матрица и тайгърхънтър за лого ще праснем, ей така да се кефиш като легнеш под неяТова беше сериозно.
                          Същата мадам я имах, но с голяма гъзяга-комби-гълабарник и тя ме домъкна до тук от острова на магия.
                          На мен последно ми правеше морафети или си вдигаше само задника, честно.
                          Лягал съм под нея вдигната при запален мотор,това диво създание като реши да слезе и аха да стана на палачинка, добре, че имаше някой наблизо.
                          Баси почти виждам светлината в тунела, подпрях дъното с ръце, а тя ляга ли ляга, извиках и на жената втория й баща дойде, че му казах да ръчне шибаната тристепенна ръчка.
                          Кво да искам от кола за 200 паунда?
                          Тогава не бяхме в европейския,митничарите ми искаха лудо мито и данък тук и я подарих на държавата.
                          Тоя който я купи на търг, още го срещам и я кара да го ева.
                          А в англето съм обиколил все що е морга наоколо и си харесах една, където изобилстваше от моя модел,и имаше един от собствениците ,дам му кутийка бира на влизане и на излизане с половин ситроен пича само казваше:файвър-петачка.
                          Абе кеф и голям късмет ,тръгвам на пияна тиква да се прибирам с жената щото майка й ми вдигна кръвното, карам през цялата шибана Англия и изтрезнявам на ферибота за Кале и не знам пътя за дома,тръгвам за Шумен да забера Колето, щото на пияна глава съм обещал на Гриша да ходим на концерт за който нямам билет.
                          Ежедневието със сивите си повторки отегчава,дано успея с работата ,че на събора да почерпя.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Много ще умра ,ако не мога да отида на събора.
                            Толкова ми е на сърце мамка му, че съм си купил нова тениска за старите накъсани дънки, а може и с килта да цъфна, и рок чаша за кафето на Колето.
                            наливната съм я опростил в най-лесен полеви вариант,с поставка на кег и държач на въглеродния.
                            Едно ,че ще имам повод да почерпя, друго, че ще си кажем истинско наздраве.
                            Сега съм айляк и утре също,мамка му дали ще е така след две седмици?
                            Никой не знае, но наточени-подготвени дебнем и чакаме заветния момент
                            Бирено наздраве!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добро утро.
                              На кафе, после отивам на село да заварявам на шурея някаква "офроуд спалня"...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добро утро
                                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 29 потребители онлайн. 0 потребители и 29 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X