Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    О-о-о, подходящата музика е въпрос на моментна нагласа. Явно си в период на размисъл
    Наздраве.
    Абе Тишо е караконджул, ами ти що не спиш?
    Айде пак наздраве!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Да бе голяма нагласа, надраскан от ноктиМожеш да вземеш момичето от Единбург, но никога Единбург от булята, но добричкия шемет не се дава никога, ашеймд от къде идва,само дето от бири килта не ми става ,будала, сякаш си вярвах, че ще съм винаги фиданка в талията.
      Поздрав за Вената и неуморните модове

      Наздраве с бира!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        Абе Тишо е караконджул, ами ти що не спиш?
        Айде пак наздраве!
        Щото и ти,наздраве Божка!
        Цяла вечност, ако няма задгробен ще спим.Не ,това не го вярвам,отричам ,чел съм стар нов, стар нов завет стотици пъти,поне за това четене с превод от 1924- та единствения който имаме и до днес, една бира за прохлада в ада заслужавам.Знам агностици сме ,така ни обработи комунизма, но поне да си останем добри хора.
        Слизам за бира, че обърнах къщата на опаки докато си намеря дъртата библия,да му мисли жената.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          560 кг от декар среден добив Паце,нарочно ти отговорих така вчера, че да ми звъннеш,горко на тия които не са пръскали за мана и ръжда,13 декара пред склада ги оставих нарочно не напръскани,друга година вадех по бункер и още или 6 тона и кусур от това парче, преди два дена си го оставих за края на жътвата и добива беше около 4 тона.
          А миналата и по предната тишкина удряше шапка в тавана с 700 и кусур от декар.Нещо не е наред братле,слънчото полудя на ръст ,царевицата също,що ли ми се се струва, че и там ще ядем дръвцето.
          Каквото даде оня отгоре,това което зависеше от нас сме го дали,да сме само живи и здрави и догодина пак да засеем и да се радваме на берекет.
          Наздраве с бира!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
            Че фаче братле,насрало се, че плаче.Бона доминяца,и стихотворения знаех от бабите ,дядо ми псуваше баба само на румънски,уж да не разбирам дотолкова, че да науча повече простотии.
            Доста е тъжна тази размянка с румънци- българи.Но минало в миналото да го...
            Поздрава ти, вече си го потретвам.
            Наздраве!

            Къде бе братче го намери това ,баси жената като го чуе и иска да танцува салса, а аз надървен само я гоня из стаите.
            Ей умори ме ,жив и здрав да си!
            Последно редактирано от тихич; 19-07-14, 01:50. Причина: салса преди ламбада

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Добро утро ! Пия кафето и фащам гората ....
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Добро утро и от мен.
                Баси, цяла седмица времето ме лъга, надявах се днес и утре да жъна, а то едни облаци, аха да завали...
                За утре и понеделник прогнозата е за жега и пек, та дано тогава да имам късмет...

                На кафенце.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Добро утро!
                  Видях, че снощи през бара са преминали новите постъпления на Клубът Му.

                  Този (не можах да го разпозная) е очевиден трезвеник

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Евгени.JPG
Прегледи:1
Размер:12.1 КБ
ID:5600227

                  А тази личност (много прилича на Пепеляшка) дори ще е на високо ниво в йерархията на КлубЪт МУ

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Румен.JPG
Прегледи:1
Размер:8.3 КБ
ID:5600228

                  Аз в този Клуб изпълнявам портиерски функции, та съм много напред с фейс-контрола.

                  Добре дошли ТАМ, момчета!
                  Време ви е!
                  Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                    Този (не можах да го разпозная) е очевиден трезвеник

                    [ATTACH=CONFIG]726894[/ATTACH]
                    И аз не го познавах като такъв очевиден
                    Добро утро на всички .... днес се очертава рисуване
                    Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Че е очевиден е очевидно. Ама кво точно не става ясно. Мен ми изглежда пребит. Мое и от уважаване.

                      Добрутро
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добрутро!На кафенце.
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                          .... Мое и от уважаване.
                          Вярно е, че Главният не отказва никому (ако го помолят възпитано), но ми се струва, че щом Дроба и Гадев са били там, целта ще да е била друга.
                          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Стана бирено време.

                            Наздраве!
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Баси, някой се напиха и си набиха жените, а аз още съм на работа. Наздраве на всички!
                              Женя Вълчанова 0888272565

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                А, още никой не съм набила. Пийвам си биричката и се вихря с метлата.

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 59 потребители онлайн. 0 потребители и 59 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X