Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
    Абе кой преби Евгени така?

    Наздраве
    Не е "Пребит" а е "Препит"!
    Наздраве да ва ева!
    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
      Направи ми впечатление, че един път те качих и ми скочи разхода, явно много тежиш.
      Да тежа, да тежа, колко да тежа? 110 кила. Ако това убива разхода на колата ти-язък за хвалбите...
      За сведение на несведущите-с колата на Ради, която е рекламирана от него като доста икономична(каквато и би трябвало да е бидейки малка японка) ходихме на състезанието в Лясковец. Очакваше се да изхарчи нещо като 7-8 литра газ на дълъг път. А излезе, че гори почти 10... Вярно, че и брата беше с нас, та живото тегло( с Ради) беше над 300 кила, ама какво пък чак толкова?..
      Преди няколко години, като обиколихме половин България с астрата, в нея аз и жената(тя 45-50 кила) децата(двете някъде малко над 100, с пълен багажник с пиене и палатки, е и ядене имаше малко де, та тогава ми даде разход от 7,26 литра газ на 100 км.

      Та сарказмът му е малко нелеп... Да идем с баба астра на Русе, а?

      Наздраве на всички.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
        Те!

        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
        Абе кой преби Евгени така?
        Сигурно горсия,воглаве с горската и оня с пътната помощ
        Наздраве.
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          СФинята от малка си е прасе, Румба
          Наздраве!
          Е, та то от тоа край сите сме така! Сфинье, Пустиняци, Ламере и най-важното е че сме Ора Естете!
          Наздраве!
          Р.П.(RFF) 0898677590
          Пътна помощ
          ДЕНОНОЩНО

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Жиф съм, бе! Нещо май не ме уважавате, а? Наздраве!
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве!Прибрахме се преди около час,записахме малкия у ВСИ-то.Запознах се с Вени,после и със Венци,готини пичове,но Венци нещо бързаше и локумите ги разтягахме повече с Вени.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Коййййй ни тъ увжаа ве?

                Наздраве.
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Да тежа, да тежа, колко да тежа? 110 кила. Ако това убива разхода на колата ти-язък за хвалбите...
                  За сведение на несведущите-с колата на Ради, която е рекламирана от него като доста икономична(каквато и би трябвало да е бидейки малка японка) ходихме на състезанието в Лясковец. Очакваше се да изхарчи нещо като 7-8 литра газ на дълъг път. А излезе, че гори почти 10... Вярно, че и брата беше с нас, та живото тегло( с Ради) беше над 300 кила, ама какво пък чак толкова?..
                  Преди няколко години, като обиколихме половин България с астрата, в нея аз и жената(тя 45-50 кила) децата(двете някъде малко над 100, с пълен багажник с пиене и палатки, е и ядене имаше малко де, та тогава ми даде разход от 7,26 литра газ на 100 км.

                  Та сарказмът му е малко нелеп... Да идем с баба астра на Русе, а?

                  Наздраве на всички.
                  Тъй де. Продължаваш да се бъзикаш? Толкова и е душата на машинката, като се натовари издъхва и съответно гори като карам с педала до долу. Сега я бутнахме малко и е малко по-добре, колко още не мога да оценя. Ако искаш отивай с астрата, аз ще си дойда с моята кутийка, че да има къде да спа и отделно заради климатика.
                  Кольо само спами, Наздраве!
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Това "естет" новия начин да кажеш "педал" ли е?..


                    Наздраве къдрава блондинке.
                    Кажи наздраве и на братчеда на братчеда. Т.е. на братчеда на пустиняка.
                    Ама те пустиняците били няколко...

                    Баси казуса стана, абе кажи наздраве на Е-вгени, да му се не види мерака за по-така изразяване...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      На тая Балчишка вила, освен отнесени от ракията, друго не може да се пуска

                      Наздраве с бира и спомен от Данчовата ракия, с която Колето ПОЧЕРПИ.На същатата вила.
                      Поздрав за Вивето
                      Наздраве с две бири!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Кола под 3000сс не е кола! Fuck the fuel economy!
                        Евгени, требе да се радваш, ако не те уважават (особено Къдравия)
                        Наздраве!
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                          Тъй де. Продължаваш да се бъзикаш? Толкова и е душата на машинката, като се натовари издъхва и съответно гори като карам с педала до долу. Сега я бутнахме малко и е малко по-добре, колко още не мога да оценя. Ако искаш отивай с астрата, аз ще си дойда с моята кутийка, че да има къде да спа и отделно заради климатика.
                          Кольо само спами, Наздраве!
                          Всичко което изписа да ти говори нещо?
                          Жокерче-разлика в икономичността между малолитражките и нормалните двигатели? И разликата в пътното поведение?..
                          Иначе колицата ти е готина, лично мен ме кефи, ама с тази икономичност направо кърти...

                          Наздраве ти.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Това "естет" новия начин да кажеш "педал" ли е?..


                            Наздраве къдрава блондинке.
                            Кажи наздраве и на братчеда на братчеда. Т.е. на братчеда на пустиняка.
                            Ама те пустиняците били няколко...

                            Баси казуса стана, абе кажи наздраве на Е-вгени, да му се не види мерака за по-така изразяване...
                            Леко а са не задавиш и да лъчнеш доде са изразяваш! Лаазда да не можа а кааш нещо баш! Наздраве да нги е на сичките!
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • Да те уважаваме, колко да те уважаваме? За два часа и си финито.

                              Наздраве

                              П.п. Сват ми, снахата си търси некво наследство...
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                                Наздраве!Прибрахме се преди около час,записахме малкия у ВСИ-то.Запознах се с Вени,после и със Венци,готини пичове,но Венци нещо бързаше и локумите ги разтягахме повече с Вени.
                                Айде, добре си се прибрал и пак да додеш, ама с предупреждение:

                                Днес съм на румънско, наздраве!
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 38 потребители онлайн. 0 потребители и 38 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X