От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Да, вярно.
Да, вярно.


. Абе и Бочката .................ама той............. пепси
Тук са 92 потребители онлайн. 0 потребители и 92 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар