Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Аре ве, що не пиете? Или си пиете, ама не пишете...

    Наздраве.
    Пиеме,и чета писанията,то днешните жени са много докачливи,говоря от опит,Наздраве!
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
      Другите неща................. безплатно.
      Ами-безплатни са. Както е безплатна и любовта. Както и щастието, и омразата.
      Семейството, и семейния живот са върховно удоволствие за човек мислещ като мен. Да не вкарвам в полемиката теми от рода на естествения порив за продължаване на рода, и породената от това нужда от секс, че е много голяма тема, чак огромна... И как това влияе на здравината на семейството. В същата дименсия са и парите, но малко хора го осъзнават...
      И не, изобщо не съм филосоВ...

      Наздраве.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        И аз пия, ама и пиша незнамкояподред дипломна работа на жената. Другата събота ѝ е защитата, да се свършва, тогава барем да се отцепя както си знам в бара...
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве философи, любовчии и отпускари!
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
            Единствено дето като не сме се виждали по-дълго време като се видим сме много добри един с друг. Наздраве!
            Ето, за това говоря. След да речем 20 години ще разбереш за какво ти говоря.

            "Брат брата не храни, но тежко му на когото го няма"... Ненапразно е казано.

            Айде последно наздраве, мисля да ви оставям, че ми се доспа.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              И аз пия, ама и пиша незнамкояподред дипломна работа на жената.
              Нещо почерпка? Свирка?..
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Тихичко пием Коле, со благо и со крото, то след цял ден на нивата няма другояче.
                Ама ти си ги позагърбил тия работи и те угаждам, че си ударил през кръста земеделието или перото дето ще те направи да имаш лев, и за дома и за състезания.
                С набора сме първи кипри на Ивански в събота ,за сефте ще ходя на състезание да гледам и тръпката ми е непонятна, ама ако ми замяза на футболен мач,отсега ти казвам вземам Юмз-то закачам окопния и отивам да ти изкопая царевицата, ако имаш загърлячи ще загърля и слънчогледа.
                Наздраве!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Ми това е положението... Офроуда( в частност състезанията) ми е страст и лудост, и когато имам събитие-изоставям всичко друго.

                  И не, няма да ти кажа къде са ми нивите...

                  Наистина последно наздраве.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3


                    айде малко романтика!
                    лека нощ,баровци!
                    И за следващото събитив дамите ,ако ходят ,да ме викнат!Плззз!
                    Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Наздраве, Кольо! Ставаш все по-издръжлив на висене в бара.
                      И на останалите наздраве!
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве с половин халба,кега е празен.
                        Божка днес докато пърках и загърлях из нивата в трактора чух по радиото страхотна весия на самър тайм на Гершуин, а звучеше старо, но не беше Ела.
                        Веднага си казах, ще го намеря това парче и ще поздравя Божката довечера, ама не успях да го намеря в тубата.
                        Сега ако беше ббси радио 1 или 2 можех да се върна седмица назад и да си позная парчето и изпълнителя му, но уви.
                        Наздраве с бира и желание за поздрав.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Офроуда

                          И не, няма да ти кажа къде са ми нивите...
                          Трудно те асимилирам братле с офроуда, когато фермер ти е чуждица или уикенд, заеби глупостите, нивите а на бас ,че без помощ ще ги намеря,мисли му за сърбела в гъзягата щото ще изплевя един ред нагъзен на ръка, ама ще ти псувам тертипа.
                          Коле, обичам те мила, ах къде е Контрол !
                          Сега ако мога да стана леприкорн, че да си оближа празната халба отвътре, пак ще кажа наздраве.
                          Лека.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Да го издам ли Колчо де са му нивите или не Ае ши мислим
                            Наздрае и лека
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Не знам какво чудо е това бара ,но цял ден сам на полето си представям, че съм тук и си казвам, с това ще поздравя Биреното ми братле,с тая яка песен от радиото Гената и Вили,днес/вчера тотално се облещих на Самър тайм по велико от Велико и в един момент влизаш и не намираш почва и плановете са безмислени.
                              Баси непринуденото и якото.
                              Аз съм си шемет ин дъ найт ,не очаквам отговор щото всеки спи.Гадното е ,че това ме кефи понеже така и така трудно някой ще ми отговори ,ако не го жегна като Колето.Но с него се знаем и едва ли ще изяви притенции или да опрем до съдОсвен да ме глоби с кег Шуменско-супер бира от брандовете на Калсберг,малка асоциация от изпит опит или ако каменица е най негодната от наливните ,то те се възкачват или старопрамен и после следва Стела.
                              Докато е обратния майтап при Шуменското или надолу с Туборг и Пиринско.
                              Днес преди да забия драките на нивата , първата работа ще е кег Шуменско,реди за вечерта.
                              Лека!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добро утро !
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 45 потребители онлайн. 0 потребители и 45 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X