Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

    @Тишо-може и да не си педал, ама да си сложиш такава обеца си е чисто педалско. Имам и един колега така, и с мерак ще му дръпна обецата, та да пищи половин час... Само да я добарам.
    Наново с нов акъл ще ти кажа да станеш малко по космополитън и да не пищиш баси аз те мислих за свободно копеле, а ти се издокара толкова тънкомислещ.
    Напивам се в бара и осъмвам пиян, но на моя сметка пиърсингите ги заеби,а на бас че ще изкарам двойна смяна на полето без да я усетя и тройна и четворна без да ми дреме, но ти ще дремеш.Сега само Пацето може да ми се опре или стимул за съревнование, ама той има бачкатори, а аз съм сам до сутринта в бара и в нивата винаги сам и няма как да не следва тоя поздрав
    Вярвам няма да забравим ако може да си помогнем един друг, вярвам смеете ми се, но това напиване- дивеене не е всеки ден.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Коле пиянде съм и си признавам, ама за пуфтър ще ти извадя душичката така, че да отслабнеш като за Мис.
      Първи пияни заклинания без псувни, луканка да яде и от глисти да не се отърве и кафето да му е сладко, ако не днес утре двойно да се запече.
      Мълчи, че си вихря дяволиите
      Наздраве!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Поздрав с респект
        Колкото и да сe майтапим с Колето-Никита винаги ще си останем small minded biggot ,но Фреди ще живее повече от нас.Никога няма да забравя годината и месеца и бара в Силистра който изпращаше Фреди за последно.После пак на бира и пак я повтаряха ,сякаш всички не искахме да си отиде.А бяхме двамата с Любо от Плевен или Те изпратени за мисионери уж, а само бири нагъвахме, сервитъорката в която май се влюбихме заради маниера нищо ,че беше зряла жена, но самия етикет или с памук и усмивка да ти вземе последните стотинки за бакшиш с истински женски маниер ееех,но най последните кинти си ги дадохме за 8 милиметровото кино или прожектор и до съмване се кефихме на ну погоди и го озвучавахме щото си беше нямо кино.
        Толкова мътно, толкова старо и сякаш беше вчера.
        Последно редактирано от тихич; 02-06-14, 04:16. Причина: спомени

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Баси консикуенсиса или наказанието с последствие, с Любо преживявахме с хот доци и бира и сега гладен питам булката само ядки ли ще ядем, а тя да ти направя хот дог,ама това без никой хабер да има.
          Наздраве с прясна бира и с кеф от сега ще го ямДа не казвам или да кажа как се напихме и се бухнахме по грешка в детския басейн и си натъртихме вратовете ама щото скочихме оградата и пак си платихме дъволъка ама аз корназ с дънките и цял ден треперих мокър,може да е лапешко смешно ,но си е спомен,не ми вярвате нали ,ами питайте Любо.Не вярвам да е станал толкова важен ,че да забрави стар приятел.
          Последно редактирано от тихич; 02-06-14, 05:21.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Добро утро
            Айде, отваряйте очички

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:мекици.jpg
Прегледи:1
Размер:34.9 КБ
ID:5591386 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:кмляко.jpg
Прегледи:1
Размер:16.0 КБ
ID:5591387
            Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
              Добро утро
              Айде, отваряйте очички

              [ATTACH=CONFIG]715824[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]715825[/ATTACH]
              За мекички ,браво Сонче и добро утро!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Добро утро ! ...о и закуска има , мерси Сонче
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Добрутро
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Добро утро и от мен.
                    Гледам Тишо пак се вихрил цяла нощ, ама няма лошо. Щом може да даяни...

                    На кафенце, пък после при личния лекар да взема направление за очен, че в събота ми влязла стружка в окото, и се е възпалило и тече.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      А добро утро!
                      Колеее отидоха едно 50 лева!
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Не, 6-7, колкото за две потребителски такси при двамата лекари.
                        Нали затова плащаме осигуровките...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добрутро!На второ кафенце, и на мекици,тоя път се включих!
                          Последно редактирано от petroffbg; 02-06-14, 07:11.
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            На кафенце, пък после при личния лекар да взема направление за очен, че в събота ми влязла стружка в окото, и се е възпалило и тече.
                            А бе вие частни очни доктори нямате ли си бре?Това два дена се неизтрайва,супер гадно е,при нас др.Бочев е винаги на линия и срещу 30лв ти чегърта окото...
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добро утро! Бочкаааа, днеска трябваше да дойдеш! Има и мекици...
                              Благодаря, Сонче!
                              П.П. тия да не са за цялото семейство?
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Добро утро! Бочкаааа, днеска трябваше да дойдеш! Има и мекици...
                                Благодаря, Сонче!
                                П.П. тия да не са за цялото семейство?
                                Споко, тези са за семейството ми в бара
                                Бе, черпиха ме кафенце, та отивам и да пуша, докато нема шеФка
                                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 43 потребители онлайн. 0 потребители и 43 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X