От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Имам да полея малко пипер(за столичани-чушки
) и сядам...
Наздраве.
Имам да полея малко пипер(за столичани-чушки
Наздраве.

) за Сашко!Тук са 58 потребители онлайн. 0 потребители и 58 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар