Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве и от мен,кайсиева със зелена салата,малко укъснях,ората си набиха жените по два пъти и повръщат вече...
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
      Наздраве Ачо!
      Наливам скапана бира, ама пак удря в тиквата мамка й.
      Тази вечер се накефих мощно на музика в бара, макар и на едно парче от Румбата и за мен поуката от кефа е, че се допълваме.
      Всеки според живота и ситуацията която го мъчи се нагажда с песен, била за поздрав или за да му олекне или насърчи.
      За мен е винаги въпрос на бира или ютия, за живота -ни време, ни място
      Поздрав подтикнат от ютия

      Я,лично като ме мъчи нещо,майката му еб@вам на проблема докато не се реши!Наздраве!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
        Добре де............
        Дишай дълбоко...

        Наздраве на всички.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
          Наздраве и от мен,кайсиева със зелена салата,малко укъснях,ората си набиха жените по два пъти и повръщат вече...
          Да ти е сладка братле кайсиевата , мен жената ме наби и изнасили два пъти ,ако повърна ,кой ще ми признае изпитата бира?

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
            Да ти е сладка братле кайсиевата , мен жената ме наби и изнасили два пъти ,ако повърна ,кой ще ми признае изпитата бира?
            Няма да е голяма загубата,без туй не аресваш туборга!?Наздраве със болярка и бекон на скара!
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
              мен жената ме наби и изнасили два пъти
              Кви неподозирани таланти растат в Шотландия...

              Наздраве Тишо.
              И на другите наздраве де.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Дишай дълбоко..

                Наздраве на всички.
                Бабената ти трънкена, пия дълбоко бира и стига си ми мигал

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Коле,къв джинс ти е сеялката бре?
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                    без туй не аресваш туборга!?Наздраве със болярка...
                    То пък болярката много убава...
                    Преди няколко години ми харесваше(горе-долу), ама преди три години-на първото "Сливен 4х4 екстрийм" Болярка бяха спонсори, и имаше по стек двулитровки на екипаж. Супер, много се кефех, ама докато не опитах първата глътка. Най-гадната бира която съм пил през живота си. Сериозно.
                    Зор-мор-изпих я(зер-аванта), ама от тогава не съм си и помислял да си купя Болярка. Единственото което остана да ме кефи от тази бира са боядисаните като огромни кенове силози за ечемик покрай моста в Търново.

                    Ама няма лошо де-всеки си има вкус, и си яде и пие според него.

                    Наздраве.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                      Коле,къв джинс ти е сеялката бре?
                      Ямболска. Ма много дърта и неподдържана. По принцип не са лоши машини, ама моята още като я вземах си беше за скрап, а не да се работи с нея.
                      Обаче за мен ценното е, че не съм зависим от друг, който гледа да засее първо неговите си ниви. В което няма нищо лошо разбира се, и аз бих постъпвал така.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        То пък болярката много убава...Наздраве.

                        Само такава джъткам,от "двуцевки",бутилките ги развалиха,не удря много по кокалчетата...
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ааа, то аз не очаквам от бира да ме удря, де в кокалчета, де в колена...
                          Ако искам да съм напиянчен-има си ракия или какъвто и да е концентрат. Или вино, ама най ми е гадно на другия ден след като се напия от вино. Чак до 11 ме държи "няма да пия повече"...

                          А биричката си я употребявам за удосволствие, макар след 4-5 да започвам да плета езика. Ама знам, че ако спра за половин-един час ще съм на началното ниво(е, почти), и после пак. МНого по-голям кеф ми е да пия някаквото питие, отколкото да се напия. Е, то едното и другото вървят ръка за ръка де, ама ако може да пия без да се напивам като свиня... Наполовина(като 50 кила прасенце) може.

                          Айде наздраве.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            благодаря на момчетата за пояснението относно 'репутация''-та.
                            Наздраве за всички!
                            Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Ямболска. Ма много дърта и неподдържана. По принцип не са лоши машини, ама моята още като я вземах си беше за скрап, а не да се работи с нея.
                              Обаче за мен ценното е, че не съм зависим от друг, който гледа да засее първо неговите си ниви. В което няма нищо лошо разбира се, и аз бих постъпвал така.

                              Това е такава болест,че чак не е за издържане,копие на някакви френски боклуци.Комшията си беше взел чисто нова,след първите 200 дк,секциите почнаха да се прецакват една по една.За всяка кампания разглобяваше основно,то не бяха пиньони и корони,кеф ти пластмасови,халуминиеви,бронзови,метални...нямам думи,уникален боклук който може да ти скъса нервите.
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздрае бре
                                RAV 4
                                F650GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 44 потребители онлайн. 0 потребители и 44 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X