Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
    Наздраве подпалвачи
    Мълчи бре!Да те ева и тебе!

    Наздраве!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Той евача гледам че наднича
      НАздраЙ
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
        Мълчи бре!Да те ева и тебе!

        Наздраве!
        Шамиле, к'во береш, бе да та ева у берача да та ева!

        Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
        Той евача гледам че наднича
        НАздраЙ
        Нафарфорийй - Блажиш ли, блажиш ли дедо попееееееееееее?

        Наборе, наздраве бре!

        Кольооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо, наздраве да та ева!

        Наздраве да ва ева!
        Свинье!
        Р.П.(RFF) 0898677590
        Пътна помощ
        ДЕНОНОЩНО

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Гледам, всички евачи и евани се изпокриа. Туй от срам ли, що ли?
          Засега наздраве!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве Божко!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
              Ах, че не можах да те набарам в приказка с твоето пишман земеделие Коле снощи?
              Такива главички ще целуваш.
              Семената необезаразени, без почвен хербецид напръскан след сеитба, и за капак оставил празни редове.
              Абе ша та изям кат лайно от яд, или мотиката за наказание да ги пресееш.
              Майтапа настЪрна но днес обикалях царевицата която засях, и е наредена няма празно и 6000 бройки са оцелели, да видим след окопаването( разреждането).
              Наздраве!
              Първо-кой ти каза, че семената не са обеззаразени? Ако искаш да снимам...
              Второ-почвен хербицид или вегетативен се слага според плевелите, и избрания начин за борба с тях. Заръчал съм си "Лаудис", той мори почти всички треви(само троскота ме притеснява, а го има в изобилие, нег'вата мила майчица), ама ще се борим. Отделно имам и други препарати, имат и готовност да ми доставят каквото друго е нужно-според плевелите.
              Трето-с моята сеялка е живо геройство, че пета или шеста година успявам да си засея пролетниците. И пак-ако искаш да снимам, и сравнявай с твоята дето я показа на снимките.
              То с хубава(разбирай нормално работеща) техника всеки знае да направи супер посев. Ама като нямам-принуден съм да се справям с наличното.
              Мислиш ли, че не искам нещо по-ново и безпроблемно, ама с 300 декара не мога да си позволя да изхарча 10 000 за сеялка. То и тогава ще е на старо де, знаеш как вървят цените.

              Изобщо-стане ли въпрос за пари-хич ме няма. Аз ли съм толкоз калпав, че не мога да ги надипля, или друго нещо-не знам. Ама май аз съм калпавия. Щом други могат да се оправят и да се развиват, а аз затъвам...

              Последно наздраве, ще ви оставям.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Поздрав за Божич в унисон с поздрава на Колето с голяма разлика, но с еднакви имена.

                Честно ако Божич се кефи на това, аз се кефя 20 пъти повече, отколкото ако съм пуснал моя простотия.
                Пак наздраве с бира!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Браво за музиката, щото днес не съм си пускал нищо.
                  Наздраве!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Първо-кой ти каза, че семената не са обеззаразени? Ако искаш да снимам...
                    Второ-почвен хербицид или вегетативен се слага според плевелите, и избрания начин за борба с тях. Заръчал съм си "Лаудис", той мори почти всички треви(само троскота ме притеснява, а го има в изобилие, нег'вата мила майчица), ама ще се борим. Отделно имам и други препарати, имат и готовност да ми доставят каквото друго е нужно-според плевелите.
                    Трето-с моята сеялка е живо геройство, че пета или шеста година успявам да си засея пролетниците. И пак-ако искаш да снимам, и сравнявай с твоята дето я показа на снимките.
                    То с хубава(разбирай нормално работеща) техника всеки знае да направи супер посев. Ама като нямам-принуден съм да се справям с наличното.
                    Мислиш ли, че не искам нещо по-ново и безпроблемно, ама с 300 декара не мога да си позволя да изхарча 10 000 за сеялка. То и тогава ще е на старо де, знаеш как вървят цените.

                    Изобщо-стане ли въпрос за пари-хич ме няма. Аз ли съм толкоз калпав, че не мога да ги надипля, или друго нещо-не знам. Ама май аз съм калпавия. Щом други могат да се оправят и да се развиват, а аз затъвам...

                    Последно наздраве, ще ви оставям.
                    Коле що тъй зле захапа братле, кво да ми снимаш- обеззаразени да си оцелеят в чувала синкави или против замръз ,ами против телен червей дали са обеззаразени?Що им вярваш?
                    Почвения е именно заради троскота и напълно те разбирам с техниката, и аз съм почнал от нулата като теб, но поне си сложих главата в торбата и теглих заеми за техника или за по съвременно земеделие и едва тая година изплатих всичко и сега съм свободен, но си иска дупе , а не реване. Купил съм пръскачка дето тия с 20 000 дка пръскат, ама боли ме оная работа гледам 3500, но ще ги гледам както трябва и ще се кефя,засях царевицата с активна брана ами да ти кажа никой от големите арендатори тук не сее така, но аз днес се накефих на поникналата царевица ,а те едва ли .Или ще гледаш 300 дка както трябва по тертип ,или ако не можеш не мъчи земята, и в форума съм го казвал, че земеделие с икономии не става .
                    На приказки е лесно.
                    Хайде наздраве и ми ела на гости, да се набирим и да се разберем като хората.
                    Последно редактирано от тихич; 25-04-14, 00:19.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Получавам писмо,цъкам-репутация.Но нито знам какво е репутирано,ни кой ме е репутирал!тцтцтц
                      лека нощ!
                      Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добро утро !
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от acid rain Преглед на мнение
                          Получавам писмо,цъкам-репутация.Но нито знам какво е репутирано,ни кой ме е репутирал!тцтцтц
                          лека нощ!
                          Тук се гледа репутацията Систър Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1054.jpg
Прегледи:1
Размер:96.8 КБ
ID:5582693 на някой му е харесало какво си написала и ти е дал зелена точка.
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добро утро! Петък е!
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от acid rain Преглед на мнение
                              Получавам писмо,цъкам-репутация.Но нито знам какво е репутирано,ни кой ме е репутирал!тцтцтц
                              лека нощ!
                              Като щракнеш върху текста се вижда за кое точно мнение са ти дали "зеленичко".
                              Има си тема в която се обяснява що е то репутация, ако ти е интересно-потърси я, там е добре обяснено.
                              Ъъъ, според правилата на форума е забранено обсъждането и показването по какъвто и да е начин на това кой на кого е дал "зелено". Едно време имаше и червено, ама го махнаха след един случай наречен "червената бригада" насочена срещу един определен човек от форума.

                              На кафенце.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добрутро
                                RAV 4
                                F650GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 23 потребители онлайн. 0 потребители и 23 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X