Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
    Пък да ви обадя под секрет, че днес наш Кольо ме пита: “Утре вечер ще се видим ли в църквата“
    Наздраве
    Че той знае ли къде е цъквата. Наздраве!
    Женя Вълчанова 0888272565

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
      Пък да ви обадя под секрет, че днес наш Кольо ме пита: “Утре вечер ще се видим ли в църквата“
      Наздраве
      Долна лъжа!!!
      Как не те е срам бе, уж си Божи служител, не ти приляга на титлата да лъжеш така безсрамно.
      Няма пък да ти търся онези "точки"... Логистични ли бяха, укрепващи ли, баси сложното име дето са измислили за едни куки.

      Наздраве.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        Я съм съм се подлъзнал... мълииииии.... бах тая северозападна идилия. Црвена печка и 'юта ракия..
        Каздраве
        Ха ха ,живот и здраве така ще говориш и за североизточна,като те пленим посред лято и отвлечем с набора Балчишки.
        Жив и здрав, и наздраве Гена

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          ИИИИИ ти па ся. Обещавам после да почерпя бре
          Наздраве

          ТОчките им викали такелажни
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Ай наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве!

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:150.jpg
Прегледи:2
Размер:8.5 КБ
ID:5580821
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Тоооо, един викаше, че бирата без водка си е заносване на материала.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  На разпети петък направо се разпънахме от дивана на масата и на леглото и пак отново .....ако имаше и кого да опъ...м да му бойдосаме ицата де...ма тъй ся на диета трябва да минавам след празниците.
                  По повод чушките и пиперките .....научете се най после- чушка е точно това което е малко люто и се консумира като разядка....то е чушка,
                  Пиперка е -пипер който се ползва за направа на ястия и салати и за червен пипер, абе защо на червения пипер не му казвате червен чушка а? ами защото литературното му название е пипер, и не само литературното, а и латинското.....и се надявам най после да се научите на правилен български изказ.
                  А стига ви толкова разяснения, сега ви виквам едно Наздраве!
                  Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Я съм съм се подлъзнал... мълииииии.... бах тая северозападна идилия. Црвена печка и 'юта ракия..
                    Каздраве
                    Само като те чета и ми става лошо. Мака ми и баща ми са из Врачанско. Чак ме е яд, че не тръгнахме с тях. Сега вече да сме усмъртени. Наздраве!
                    Женя Вълчанова 0888272565

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      А на черния пипер що не му викаме черна чушка, и аз не знам.

                      Наздраве!
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                        ИИИИИ ти па ся. Обещавам после да почерпя бре
                        Наздраве

                        ТОчките им викали такелажни
                        Оооф, олекна ми.
                        С черпенето трябваше да започнеш, а не да лъжеш кат' дрът циганин в най-голямата тема в световния нет.

                        Убу де-такелажни, ама все са си куки. Това е на български разговорен.

                        Наздраве.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                          На разпети петък направо се разпънахме от дивана на масата и на леглото и пак отново .....ако имаше и кого да опъ...м да му бойдосаме ицата де...ма тъй ся на диета трябва да минавам след празниците.
                          По повод чушките и пиперките .....научете се най после- чушка е точно това което е малко люто и се консумира като разядка....то е чушка,
                          Пиперка е -пипер който се ползва за направа на ястия и салати и за червен пипер, абе защо на червения пипер не му казвате червен чушка а? ами защото литературното му название е пипер, и не само литературното, а и латинското.....и се надявам най после да се научите на правилен български изказ.
                          А стига ви толкова разяснения, сега ви виквам едно Наздраве!
                          Малииииииииии, напрао са усетих като в пети клас, когато класната ни обясняваше какви са приоритетите на социалистическото общество.
                          Аре, наздраве!
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Де е наш Гриша, таралежа в мусаката?
                            На драго сърце, правя замянка с мусака срещу пълнени пиперки
                            Наздраве на всички в бара!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Бирата явно върви със сладолед. Наздраве!
                              Женя Вълчанова 0888272565

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наш Гриша беше запецнал в повредения колайдер сутринта и ми звънна да пиша у темата с пътната обстановка. Подозирам че движейки се с дваесе са се добрали до Враца някъде преди час.

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 64 потребители онлайн. 0 потребители и 64 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X