Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Дедо, тия на Их Таман са били менте. Бил си фиркан от фанта, баси.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
      Къде се загуби тоз човек?

      Наздраве!
      Ми последно го помня как ми наливаше едно шише бира у Женята и се опитваше да го запуши с кебапче.
      После може да е отишъл да опъне с пътната някоя закъсала шофийорка.
      Знам ли?
      Наздраве!
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Дедо, тия на Их Таман са били менте. Бил си фиркан от фанта, баси.
        Баа, ако беше казал от Кофти Кола иди-дойди, ама от тиквешки сок да са омаям и да не ги позная...
        Наздраве!
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
          Ми последно го помня как ми наливаше едно шише бира у Женята и се опитваше да го запуши с кебапче.
          После може да е отишъл да опъне с пътната някоя закъсала шофийорка.
          ...
          Затуй не си е бил у Ямбол уикенда като му звънех от Сливен. Ясно.

          Наздраве!
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Дружно да го порицаем.
            Ама, да си призная... и аз след 100 грама вино, се качвам само на колело. Душа не ми дава да го съблазнявам. Баси, тая тема не е за тук.
            Разбрау та уа...

            Аз пък съм карал на село толкова пиян, че не мога да се държа на кормилото, ама москвича качи заснежения баир. Това разбира се посред нощ през зимата, по улиците няма джан-джун, най-много някой мангал да се мерне, ама тях се мъча да ги газя(много бързо бягат пущините, та досега нямам попадение), ходих за мляко от едни роднини. Ама и те с ладата шарят на зиг-заг, това щото се бяхме начерпили у нас. После тръгнахме за тях да доят кравата, и да занеса мляко за момчетата... Поне аз карах с пълното съзнание, че съм много пиян, и поради това с повишено внимание.
            Та когато човек се усеща, и взема мерки(то и обстановката трябва да е спокойна като на село през зимата, нощем)-няма толкова страшно в карането когато си пил.
            Сега много хора ще ми скочат-Химлер доста е направил за популяризирането на пропагандата, ама преди да го направят-да се замислят дали нямам поне малко(според тях де) право.

            Наздраве.
            Няма да излизам да карам, споко...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
              Наздраве бре змей!
              Ей пак се уреди по празниците на чужда софра. И тоа път закачи поне едно лемарке на Хорела, та да моеш да натовариш армаганите
              Наздраве
              RAV 4
              F650GS

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздравееее, банда, хаймани, разбойници и пиенки с небоядисани ейцъ...
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве, пичове!
                  Коле, казвах че е важно атрибутите (яйцата) да са квадратни, да се въртят обратно на часовника и да се вдига пушек от тях.
                  Се жабарски моабети.

                  Без да се гордея с това, карал съм на десетина бири и пет текили и са ме изпращали карабинерите до дома.
                  А с маторетката съм спирал пред бара и съм падал странично от статично положение .
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Баси пия наред с всеки, чета Ви, но в празната ми тиква е само как ще успея да засея.
                    Тя не е една беля, но пак май ще трябва да култивирам, и пак гориво и разходи.
                    Наздраве !

                    Пък за яйцата кахър не бера, не съм казал, не съм ги боядисал, аман от тия редовни гости от Червен бряг.
                    Последно редактирано от тихич; 17-04-14, 21:22.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                      Ти да видиш....

                      И аз не боядисах яйца днес, ама още ми държи влага от миналия път.

                      Наздраве!
                      Бе ше си кажеш ти за к'ви яйца иде реч!
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                        Баси пия наред с всеки, чета Ви, но в празната ми тиква е само как ще успея да засея.
                        Тя не е една беля, но пак май ще трябва да култивирам, и пак гориво и разходи.
                        Наздраве !
                        Сей, земеделецо, да има гаражданята кво да папаме. Наздраве за тия, дето мислят за нас.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Разбрау та уа...
                          ...
                          Ааааа. Имаше един виц за европеец дето ходил на лов за Носърчета в Африка.
                          А Наздраве!
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Абе, Стоенчо, закрихме ли риболовния сезон? Още не го открих и ми е 1-3, 1-3..

                            Наздраве!
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                              Ааааа. Имаше един виц за европеец дето ходил на лов за Носърчета в Африка.
                              А Наздраве!
                              Мдам, верно бавно стоплям ситуацията. Затва си е редно тия да си ги хортуваме очи- в очи, ку може и на пилешки сач с бело вино.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Ау, кат каза сач, на Сливен след разни бири, ракии и чорби и Анди като викна един хайдушки сач, а вече нямаше къде да го слагаме и дойде Жоро Донев и пак разни ракии и после на банкета вечерта гледахме умно и нагъвахме ред-були....

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 15 потребители онлайн. 0 потребители и 15 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X